Pět mexických her

Pět mexických her - - | Dcparkrx.org

...ským i zahraničním knihám. © Walt Disney! I don't own anything! Name: Prasátko a jeho velký příběh Mother's Intuition (Mateřský pud) (Czech version) Actors: Kanga - Jaroslava Brousková ... 74079536 - Virtual International Authority File ... ... Druzí Američané na nejvyšší stupeň vystoupili jen čtyřiadvacetkrát. Pro úplnost - Československo si z Berlína odvezlo tři zlaté a pět stříbrných medailí. Adolf Hitler byl z her nadšen. „Příští hry se budou ještě konat v Tokiu," prohlašoval, „ale poté bude olympiáda vždy pouze v Berlíně. Angažovaný občanský postoj patřil ke koloritu mexických her stejně ja ... Pět mexických her | Institut umění - Divadelní ústav ... . „Příští hry se budou ještě konat v Tokiu," prohlašoval, „ale poté bude olympiáda vždy pouze v Berlíně. Angažovaný občanský postoj patřil ke koloritu mexických her stejně jako boje o medaile. Například sprinteři USA tmavé pleti Tommie Smith a John Carlos se po vítězství v běhu na 200 metrů postavili na stupně vítězů bosi v černých ponožkách....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Pět mexických her.pdf

POPIS

Pět mexických her jeprvní svazek nové edice Světové drama. Edice si klade za cíl seznamovat čtenáře s dramatikou jednotlivých u nás (divadelně) méně známých zemí či oblastíprostřednictvím výboru tří či více současných textů, doprovázených studií. Sborník chce českým čtenářům představit především poetickou linii mexické dramatiky, jejímž hlavním rysem je příznačná obrazivost. Její autoři často vycházejí z pradávných kořenů a bohaté historie země. Svazek obsahuje následující hry: Mauricio Jiménez: Jen meč nás dokáže srazit k zemi;Jaime Chabaud: Monodrama Božského Pastýře Góngory; Angel Norzagaray: Dopisy k patě stromu; David Olguin: Belize a Hugo Hiriart: Jantar.

Chcete si přečíst knihu?Pět mexických her ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Pět mexických her Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY