Žoldáci - Zasvěcený příběh nájemných žoldnéřů

Žoldáci - Zasvěcený příběh nájemných žoldnéřů - Tony Geraghty | Dcparkrx.org

... žoldnéř hrdinskou postavou. Nájemní vojáci - ať už bojující za peníze, kvůli osobní pověsti nebo za osvojenou věc - vždy představovali vzrušující a současně sporný jev ... Recenze Smrt v Římě - Katz Robert - Heureka.cz ... . Nyní se následkem invazí do Afghánistánu a Iráku stali z obyčejných námezdných vojáků důležitou součástí moderního ... Hledáte Žoldáci - Zasvěcený příběh nájemných žoldnéřů od Geraghty Tony? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Již samotný podtitul knihy „Žoldáci: Zasvěcený příběh nájemných žoldnéřů" vyvolává pochyby.Mluvit o nájemných žoldnéřích má asi tolik smys ... Žoldáci - Zasvěcený příběh nájemných žoldnéřů NAŠE VOJSKO ... ... . 33 prodejen po celé ČR Již samotný podtitul knihy „Žoldáci: Zasvěcený příběh nájemných žoldnéřů" vyvolává pochyby.Mluvit o nájemných žoldnéřích má asi tolik smyslu, jako mluvit o černých černoších. Nu což, chybička se vloudila. Nicméně když se po zhruba padesáti stránkách dočtete o výzkumu jisté politické vědkyně, začne vám to být poněkud podezřelé. Zasvěcený příběh nájemných žoldnéřů. GERAGHTY Tony. Info: Naše vojsko, 2010 (1.) - váz., 416 str. Z angl. přel. Z. Hurník Název: Žoldáci - Zasvěcený příběh nájemných žoldnéřů. Autor: Tony Geraghty. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Military; ISBN: 978-80-206-1097-3. EAN: 9788020610973. Objednací kód: ND154694 Žoldáci - Tony Geraghty. Nájemní vojáci - ať už bojující za peníze, kvůli oso...

INFORMACE

AUTOR
Tony Geraghty
DIMENZE
9,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Žoldáci - Zasvěcený příběh nájemných žoldnéřů.pdf

POPIS

Nájemní vojáci - ať už bojující za peníze, kvůli osobní pověsti nebo za osvojenou věc - vždy představovali vzrušující a současně sporný jev. Nyní se následkem invazí do Afghánistánu a Iráku stali z obyčejných námezdných vojáků důležitou součástí moderního privatizovaného vedení války. Pro někoho je žoldnéř hrdinskou postavou. Vykonává pro vlády práci, která je příliš choulostivá na to, aby ji přiznaly. Pro ty, kteří nikdy nepoznali euforii z přežité bitvy, je krvežíznivým zabijákem. Kdo jsou nájemní vojáci? Mnozí pocházejí z útvaru SAS a výsadkářů, z komand námořní pěchoty nebo francouzské Cizinecké legie a operují bez pravidel za hranicemi zákona. Nevšedně pojatá kniha Tonyho Geraghtyho zcela nově osvětluje historii jejich činnosti, až dosud zahalenou tajemstvím. Mnozí vojáci hovořili s autorem o svých zkušenostech naprosto otevřeně poprvé. Někteří z nich odhalili detaily operací, které se nikdy předtím neobjevily v médiích.

Chcete si přečíst knihu?Žoldáci - Zasvěcený příběh nájemných žoldnéřů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tony Geraghty. Číst Žoldáci - Zasvěcený příběh nájemných žoldnéřů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY