Svět bez Ruska?

Svět bez Ruska? - Jevgenij Primakov | Dcparkrx.org

...jako Ruska a Číny. Současný americký prezident považuje jaderný potenciál ostatních ... Michal David-Ruská Máša - YouTube ... ... Mocná zbraň ruské armády? Největší ruská ponorka může zničit svět. 10:00, 23. listopadu 2017 | Aktualizováno 22:51, 23. listopadu 2017 Autor: Globe24.cz / Lucie Kratochvílová / ČTK Moskva - Rusko, potažmo Sovětský svaz, se vždy mohl chlubit velkou vojenskou silou na vodě. Svět. Aktualizováno: 12:04 20.05.2020. 12:04 20.05.2020. Proti Porošenkovi bylo zahájeno trestní řízení pro velezrad ... Bez Ukrajiny Rusko svět jadernou válkou nevystraší ... ... .05.2020. 12:04 20.05.2020. Proti Porošenkovi bylo zahájeno trestní řízení pro velezradu. ... odmítnout podporu rezolucе Světové zdravotnické organizace o poskytnutí vakcíny proti koronaviru chudým zemím bez toho, aby si koupily patent. Chytrá ochrana dat neblokuje balíčky dat TOP Svět, volání, SMS ani MMS zprávy, které můžete využívat i nadále bez omezení. Chytrou ochranu můžete zrušit, jen prosím mějte na paměti vyšší ceny připojení v těchto zemích (např. v zóně zbytek Evropy 240 Kč za 1 MB, cena v ostatních zemích 300 Kč za 1 MB). ROZHOVOR Jak bude vypadat svět po koronavirové pandemii? Tuto otázku si klade kdekdo. Bezpečnostní analytik Andor Šándor se zamýšlí nad tím, jak budou v novém světě vypadat vztahy mezi supervelmocemi a jak se bude vyvíjet globální politika. Čína, Rusko a USA totiž řeší řadu vlastních problémů, a u Evropské unie, která se prohlašuje za čtvrtého globálního ... Mocné město v dobách carského Ruska, téměř zničené a vyhladovělé během nacistické blokády za druhé světové války a znovuzrozené v éře Vladimira Putina. Historie je ve městě všudypřítomná a Alexander zná každý jeho kout takřka nazpaměť. O Petrohradu tvrdí, že je to celý jeho svět....

INFORMACE

AUTOR
Jevgenij Primakov
DIMENZE
11,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Svět bez Ruska?.pdf

POPIS

Autor knihy SVĚT BEZ RUSKA Jevgenij Primakov podrobně rozebírá především palčivé problémy rozdělující Rusko a USA. Ukazuje, jak americkou zahraničněpolitickou strategii Moskva vnímá a odhaluje i její skutečné iniciátory v pozadí. Je přesvědčen, že Rusko své místo na světové scéně nechce získat politikou konfrontace. Snahy některých západních politiků odepsat Rusko jako velmoc, podceňovat jeho potenciál a dynamiku rozvoje si podle autora nelze vysvětlit ničím jiným než jejich politickou krátkozrakostí.

Chcete si přečíst knihu?Svět bez Ruska? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jevgenij Primakov. Číst Svět bez Ruska? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY