Akademická encyklopedie českých dějin. A-C.

Akademická encyklopedie českých dějin. A-C. - - | Dcparkrx.org

...rii Akademická encyklopedie českých dějin ... Akademická encyklopedie českých dějin III. Č/2 - Jaroslav ... ... . O čem je kniha Akademická encyklopedie českých dějin A-C? Jednotlivá hesla této encyklopedie, jejichž rozsah podle povahy tématu kolísá od stručných charakteristik po rozsáhlé specializované studie, jsou zaměřena na události, instituce a procesy, které formovaly život společnosti v jejích nejrůznějších ... Hodnocení produktu: 0%. KEY Publishing, encyklopedie, 2016, Schelle ... Akademická encyklopedie českých dějin. A-C. / Nejlevnější ... ... . KEY Publishing, encyklopedie, 2016, Schelle Karel, Tauchen Jaromír, 883, české Encyklopedii českých právních dějin vydává Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o. v koedici s KEY Publishing s.r.o. Encyklopedie českých právních dějin je zcela... Akademická encyklopedie českých dějin. A-C, Jaroslav PÁNEK a kol.Akademická encyklopedie českých dějin, II - Č/1, Jaroslav PÁNEK a kol. Akademická encyklopedie českých dějin, III - Č/2, Jaroslav PÁNEK a kol.Akademická encyklopedie českých dějin. D-G, Jaroslav PÁNEK a kol. Akademická encyklopedie českých dějin, 4 svazky, Jaroslav PÁNEK a kol. Akademická encyklopedie českých dějin. A-C, Jaroslav PÁNEK a kol.Akademická encyklopedie českých dějin, II - Č/1, Jaroslav PÁNEK a kol. Akademická encyklopedie českých dějin, III - Č/2, Jaroslav PÁNEK a kol.Akademická encyklopedie českých dějin. Akademická encyklopedie českých dějin I A-C ... -10% 560,-504,- 1-2 ks. anotace. anotace; Jednotlivá hesla této encyklopedie, jejichž rozsah podle povahy tématu kolísá od stručných charakteristik po rozsáhlé specializované studie, jsou zaměřena na události, instituce a procesy, které formovaly život společnosti v jejích ... Jednotlivá hesla této encyklopedie, jejichž rozsah podle povahy tématu kolísá od stručných charakteristik po rozsáhlé specializované studie, jsou zaměřena na události, instituce a procesy, které formovaly život společnosti v jejích nejrůznějších polohách, ale také na obecné pojmy, organizační struktury, myšlenkové proudy a kulturní směry. Encyklopedie českých nakladatelství . 1949 - 2006 Titul: Encyklopedie českých nakladatelství Autor:...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Akademická encyklopedie českých dějin. A-C..pdf

POPIS

Jednotlivá hesla této encyklopedie, jejichž rozsah podle povahy tématu kolísá od stručných charakteristik po rozsáhlé specializované studie, jsou zaměřena na události, instituce a procesy, které formovaly život společnosti v jejích nejrůznějších polohách, ale také na obecné pojmy, organizační struktury, myšlenkové proudy a kulturní směry. Jejich obsah zachycuje nejen stav historického poznání na počátku 21.století, ale přináší také aktuální výsledky výzkumu k látce dosud badatelsky opomíjené či rozptýlené v dílčích zdrojích.

Chcete si přečíst knihu?Akademická encyklopedie českých dějin. A-C. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Akademická encyklopedie českých dějin. A-C. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY