Orel v hnízdě /příloha CD/

Orel v hnízdě /příloha CD/ - Sifu Ješe Gyasto, | Dcparkrx.org

...ůvodní mistr sifu Yeshe Gyatso Běžná cena 248 Kč Akční sleva 10 % - ušetříte : 24,50 Kč Kettlebell je kalašnikov silových športov ... Nakladatelství Bodhidharma | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Je to poriadny kus železa s rukoväťou. Jednoduchý, zákerný, brutálny - a neskutočne účinný pri budovaní výbušnej sily, ohromujúcej výdrže a bezkonkurenčnej kondície. CD Čchi-kung - Tři praxe pro rozvoj bdělosti Balení Tři praxe pro pěstování bdělosti a uvědomění obsahuje: AUDIO CD a na něm praxe: CHUŤ BDĚLOSTI 05 : 55 PRŮZRAČNÉ TĚLO - úvod 02 : 50 PRŮZRAČNÉ TĚLO - praxe 47 : 17 VĚDOMÍ DECHU 17 : 40 Brožurku Tři praxe pro pěstování bdělosti a uvědomění a v ní: Úvod... Vyberte si knihu z kategórie Null na tému Bojové umenia v internetovom kníhkupectve Megaknihy.sk. Vítáme Vás, můžete se přihlásit ... Kniha: Orel v hnízdě /příloha CD/ | Knihy.ABZ.cz ... ... Vyberte si knihu z kategórie Null na tému Bojové umenia v internetovom kníhkupectve Megaknihy.sk. Vítáme Vás, můžete se přihlásit nebo vytvořit účet. 0; Cart. product (empty) Košík je prázdný ... Orel v hnízdě /příloha CD/ Orel v hnízdě je moderním stylem čchi-kung, tradičního čínského umění pěstování životní síly. Jeho cvičení vede k prokazatelnému zlepšení zdraví, snížení únavy a odstranění dalších následků náročného životního stylu, především stresu.
Orel v hnízdě pracuje zároveň se všemi složkami, ze kterých se každý člověk skládá - tělem, energií ......

INFORMACE

AUTOR
Sifu Ješe Gyasto,
DIMENZE
3,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Orel v hnízdě /příloha CD/.pdf

POPIS

Orel v hnízdě je moderním stylem čchi-kung, tradičního čínského umění pěstování životní síly. Jeho cvičení vede k prokazatelnému zlepšení zdraví, snížení únavy a odstranění dalších následků náročného životního stylu, především stresu. Orel v hnízdě pracuje zároveň se všemi složkami, ze kterých se člověk skládá – tělem, energií i myslí. Tím je zaručena vysoká efektivita, kdy i relativně krátké cvičení přináší viditelné výsledky. Poprvé představil systém Orel v hnízdě veřejnosti v roce 1992 jeho původní mistr Sifu Ješe Gyatso. O několik let později byla zahájena výuka Orla v hnízdě i v České republice, kde semináře pod vedením mistra Ješe Gyatso navštívilo již několik tisíc lidí.

Chcete si přečíst knihu?Orel v hnízdě /příloha CD/ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sifu Ješe Gyasto,. Číst Orel v hnízdě /příloha CD/ Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY