Tajemství Genesis

Tajemství Genesis - Tom Knox | Dcparkrx.org

...nesis Přidat komentář. YA-girl. 05. února ... Dědictví Anunnaki a tajemství Genesis: část 1. Nový ... ... . Tuto knihu jsem dočetla spíš ze zvědavosti, co za tajemství se dozvíme neboli s jakou teorií autor přijde, než že by mě to opravdu bavilo - na můj vkus totiž byla opravdu nechutně drsná! ... Kniha: Tajemství Genesis - Tom Knox. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny bez omezení otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Knih ... Tajemství Genesis (Tom Knox) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Bližší informace naleznete zde. ... Knihu máme skladem. Žánr: Beletrie světová, Cena: 65 Kč. Při nákupu knížek v hodnotě 800 Kč a více máte poštovné po ČR zdarma! Inzerát Tajemství Genesis Tom Knox v okrese Hlavní město Praha, cena 120Kč, od booklover123 na Sbazar.cz. Popis: 2009 Oba příběhy spojuje tajemství první knihy Mojžíšovy, Genesis, a odhalení je natolik šokující, že by mohlo ohrozit stávající strukturu společnosti. Tajemství zná jediný člověk, a ten se snaží zničit ...

INFORMACE

AUTOR
Tom Knox
DIMENZE
3,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství Genesis.pdf

POPIS

Šokující odhalení, které může otřást uspořádáním společnosti na celém světě. Tajemství, které zná jediný člověk a za každou cenu chce zničit veškeré důkazy o jeho existenci… Autor spojuje historická fakta, vědecké postřehy a praktiky různých náboženských kultů do vzrušujícího příběhu plného nečekaných zvratů a záhadných rituálních vražd, který nás zavede na skutečné archeologické naleziště do Göbekli Tepe v Turecku. Tady byla objevena zatím nejstarší svatyně na světě, kterou však před více než deseti tisíci lety naši předkové z neznámých důvodů pohřbili pod tunami zeminy.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství Genesis ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Knox. Číst Tajemství Genesis Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY