Environmentální výchova v příbězích

Environmentální výchova v příbězích - Svatava Janoušková, | Dcparkrx.org

...s: 1× kniha, sešitová, 63 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: 2009 (1 ... Učebnice environmentální výchovy - EnviWeb.cz ... . vydání) Environmentální výchova v příbězích Autor: Svatava Janoušková ; Petr Kukal Kniha přináší sedmnáct otevřených příběhů, jejichž zápletky souvisejí s tématy environmentální výchovy. > Publikace > Environmentální výchova v příbězích. Environmentální výchova v příbězích . JANOUŠKOVÁ, Svatava a Petr KUKAL. Environmentální výchova v příbězích. 1. v ... Učebnice environmentální výchovy - EnviWeb.cz ... . JANOUŠKOVÁ, Svatava a Petr KUKAL. Environmentální výchova v příbězích. 1. vyd. Praha: Fortuna, 2008. 63 s. ISBN 9788073730246. Další formáty: BibTeX LaTeX RIS Environmentální výchova z pohledu učitelů 14 následně objevila i ve studii věnované střediskům ekologické výchovy (Činčera a kol., 2015). Celkově lze shrnout, že stát hraje ve formování environmentální výchovy v České republice aktivní roli a snaží se o její kvalitativní růst, jakkoliv některé Enviromentální výchova v příbězích; ... Kniha přináší sedmnáct otevřených příběhů, jejichž zápletky souvisejí s tématy environmentální výchovy. Každý z příběhů je zakončen otázkou, již mají žáci s využitím svých znalostí z oblasti přírody a její ochrany zodpovědět, a zápletku tak vyřešit. ... Nese název „Environmentální výchova v příbězích" a napsala ji dvojice autorů Svatava Janoušková - Petr Kukal Dovolím si hádat, že jakmile byla environmentální výchova zařazena do Rámcového vzdělávacího programu základních škol, učitelé se nejen museli snažit o její zařazení do svých školních vzdělávacích programů, ale také hledali vhodné ... Kniha: Environmentální výchova v příbězích (Svatava Janoušková a Petr Kukal). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Objednávejte knihu Environmentální výchova v příbězích v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Environmentální výchova v příbězích. Kdo napsal knihu Environmentální výchova v příbězích? Autorem je Svatava Janoušková, Petr Kukal. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Kniha přináší sedmnáct otevřených příběhů, jejichž zápletky souvisejí s tématy environmentální výchovy. Každý z příběhů je zakončen otázkou, již mají žáci s využitím svých znalostí z oblasti... Environmentální výchova v příbězích; ... V případech, kdy žáci váhají nad tím, jakým směrem by se měly jejich úvahy ubírat, mohou využít oddílu Nápovědy. Pokud ani potom řešení neodhalí, najdou je ve stejnojmenném oddíle Řešení. Ta ovšem nepřináší jen izolované odpovědi na otázky za příběhy, ale také ... Environmentální porovnaj ceny v 7 obchodoch od 4.47 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp ENVIRONMENTÁLNÍ VÝCHOVA V PŘÍBĚZÍCH (SVATAVA JANOUŠKOVÁ, PETR KUKAL) najlacnejšie v overenom o...

INFORMACE

AUTOR
Svatava Janoušková,
DIMENZE
10,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Environmentální výchova v příbězích.pdf

POPIS

Kniha přináší sedmnáct otevřených příběhů, jejichž zápletky souvisejí s tématy environmentální výchovy. Každý z příběhů je zakončen otázkou, již mají žáci s využitím svých znalostí z oblasti přírody a její ochrany zodpovědět, a zápletku tak vyřešit. Aktéry jednotlivých příběhů jsou osmáci Robin a Katka, hrdinové ve věku předpokládané cílové skupiny. Ti jednak zaručují soudržnost knihy jako celku, jednak ji svými jazykovými a stylistickými prostředky i celkovým obrazem chování žákům zpřístupňují. V případech, kdy žáci váhají nad tím, jakým směrem by se měly jejich úvahy ubírat, mohou využít oddílu Nápovědy. Pokud ani potom řešení neodhalí, najdou je ve stejnojmenném oddíle Řešení. Ta ovšem nepřináší jen izolované odpovědi na otázky za příběhy, ale také řadu doplňujících informací, a naznačují tak širší kontext řešené problematiky. Pro doplnění výuky jsou vždy za kategorií Řešení ještě zařazeny otázky, které environmentální problematiku dále rozšiřují.

Chcete si přečíst knihu?Environmentální výchova v příbězích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Svatava Janoušková,. Číst Environmentální výchova v příbězích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY