České dějepisectví v dialogu s Evropou

České dějepisectví v dialogu s Evropou - Kateřina Bláhová | Dcparkrx.org

...lu vnitřně příliš nedrží. Ani to není nutné ... PhDr. Kateřina Piorecká Ph.D. - Vysoká škola kreativní ... ... . Jsem odpůrcem předstírání silné vnitřní provázanosti a nevěřím na velebení syntetických přístupů, jež se ve vztahu k historii u nás, opakovaně od ... Srovnání cen České dějepisectví v dialogu s Evropou. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 172 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. 264 Kč České dějepisectví v dialogu s Evropou | Kateřina Piorecká . České dějepisectví v dialogu s Evropou | ... s ... Kniha: České dějepisectví v dialogu s Evropou | Knihy.ABZ.cz ... . České dějepisectví v dialogu s Evropou | ... se programově pohybuje na pomezí literární a obecné historie a skládá se ze čtyř rozsáhlých kapitol. Všechny mají společného jmenovatele, jímž je emancipace české historiografie a literární historie, jež se od osmdesátých let 19. věku vymaňovaly ... > České dějepisectví v dialogu s Evropou-1% sleva. Kniha: České dějepisectví v dialogu s Evropou Autor: Kateřina Bláhov á. Kniha se programově pohybuje na pomezí literární a obecné historie a skládá se ze čtyř rozsáhlých kapitol. ... České dějepisectví v dialogu s Evropou Autor: Bláhová, Kateřina Nakladatel: Academia EAN: 9788020017239 ISBN: 978-80-200-1723-9 P...

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Bláhová
DIMENZE
5,20 MB
NÁZEV SOUBORU
České dějepisectví v dialogu s Evropou.pdf

POPIS

Kniha se programově pohybuje na pomezí literární a obecné historie askládá se ze čtyř rozsáhlých kapitol. Všechny mají společného jmenovatele, jímž je emancipace české historiografie a literární historie, jež se od osmdesátých let 19. věku vymaňovaly z područí obrozeneckého romantismu především prostřednictvím intenzivních kontaktů s moderní evropskou vědou. Tento složitý proces obsahoval nejeden vnitřní svár, podmíněný zejména mezi pragmatickými snahami přispívat vědeckými poznatky k formování soudobého společenského i politického dění a ideou svébytné a autonomní vědy.

Chcete si přečíst knihu?České dějepisectví v dialogu s Evropou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Bláhová. Číst České dějepisectví v dialogu s Evropou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY