Obyčejní lidé

Obyčejní lidé - Miroslav Vaněk | Dcparkrx.org

...a Svobodová a jejichž choreografkou je Wen Hui, byli prvním tuzemským představením vybraným na přehlídku po sedmi letech ... Obyčejní lidé / Ordinary People (1980) | ČSFD.cz ... . Ředitel festivalu Olivier Py mu důvěřoval, dodal Hrab: „Uvádíme to sedmkrát. Až do konce festivalu budeme hrát každý den v šest večer. A więc kontynuujemy wątek pt. Obyčejní lidé, obyčejná vína. Sięgamy po typowego przedstawiciela morawskiego winiarstwa - Modrý Portugal od Jaroslava Spěváka, mikroproducenta spod Velkich Bílovic. Mikro, bo podobno produkuje tylko 3000 butelek rocznie. Modrý Portugal dojrzewa szybko i zwykle powinno się go pić jako mło ... Obyčejní lidé - YouTube ... . Mikro, bo podobno produkuje tylko 3000 butelek rocznie. Modrý Portugal dojrzewa szybko i zwykle powinno się go pić jako młode wino. Obyčejní lidé (někdy též Obyčejní lidé sil světla) je hypotetická entita, která se občas zjevuje na území Česka. Nebylo dosud zjištěno, jak Obyčejní lidé vypadají, ale ví se hodně o tom, jak nevypadají. Kdo nejsou Obyčejní lidé...

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Vaněk
DIMENZE
10,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Obyčejní lidé.pdf

POPIS

Publikace se zabývá klíčovou otázkou - "Jak prožívali a vnímali dobu před rokem 1989 "obyčejní lidé" žijící v tehdejším Československu?". Interdisciplinární badatelský tým složený ze zástupců několika generací se z různých pohledů zabývá mj. otázkami dějin reprezentací, studiem života jednotlivých profesních skupin či sociálních struktur, problematikou všedního dne a každodennosti, regionálními dějinami nebo tématy ze soudobé historické sémiotiky. Dvanáct interpretačních studií je doplněno souborem čtyř desítek redigovaných rozhovorů a v neposlední řadě také kolekcí jedinečných dokumentárních snímků z produkce sovineckého fotografa Jindřicha Štreita. Kolektivní monografie ve svém celku v žádném případě neaspiruje na komplexní a definitivní výklad období zejména sedmdesátých a osmdesátých let minulého století, rozhodně si však bere za cíl alespoň dílem přispět k oživení a změně doposud spíše jen černobíle vnímaného obrazu této části našich soudobých dějin. Zpracoval tým pracovníků a spolupracovníků Centra orální historie Ústavu pro soudobé dějiny AV ČR, v. v. i. na základě analýzy a interpretace více než stovky rozhovorů s příslušníky dělnických profesí i profesí tzv. pracující inteligence.

Chcete si přečíst knihu?Obyčejní lidé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Vaněk. Číst Obyčejní lidé Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY