Utajená zákulisí

Utajená zákulisí - Miroslav Polreich | Dcparkrx.org

...ípravě a průběhu transformačního procesu se zvláštním zaměřením na stav a předpokládaný vývoj bezpečnostního prostředí ... Ukázka z knihy Utajená zákulisí (Václav Klaus ... ... . Poskytuje konkrétní rozbor současných politických podmínek USA, Ruska, Číny a jejich vzájemné závislosti. > Utajená láska prezidenta Masaryka Oldra Sedlmayerov ... zavádí čtenáře do zákulisí prvorepublikové politiky. Kniha odhaluje milostný vztah, který měl navždy zůstat utajen. Masarykovy nikdy dříve nepublikované erotické dopisy ukazují, že československý prezident prožíval v letech 1928-1934 s Oldrou ... Utajená zákulisí - Miroslav Polreich | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Masarykovy nikdy dříve nepublikované erotické dopisy ukazují, že československý prezident prožíval v letech 1928-1934 s Oldrou vášnivý ... Anotace: Utajená zákulisí Kniha je ojedinělým a unikátním svědectvím o mezinárodně politických událostech poslední doby. Rozkrývá pozadí a dává přehled o politické geografii rozhodujících diplomatických postupů při přípravě a průběhu transformačního procesu se zvláštním zaměřením na stav a předpokládaný vývoj bezpečnostního prostředí. E-kniha: Utajená zákulisí - Miroslav Polreich. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Elektronická kniha Utajená zákulisí na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Utajená zákulisí od ostatních uživatelů. ... Kniha Miroslava Polreicha je ojedinělým a unikátním svědectvím o mezinárodně politických událostech poslední doby. Rozkrývá pozadí a dává přehled o politické geografii rozhodujíc...

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Polreich
DIMENZE
10,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Utajená zákulisí.pdf

POPIS

Kniha Miroslava Polreicha je ojedinělým a unikátním svědectvím o mezinárodně politických událostech poslední doby. Rozkrývá pozadí a dává přehled o politické geografii rozhodujících diplomatických postupů při přípravě a průběhu transformačního procesu se zvláštním zaměřením na stav a předpokládaný vývoj bezpečnostního prostředí. Poskytuje konkrétní rozbor současných politických podmínek USA, Ruska, Číny a jejich vzájemné závislosti. Na uvedených příkladech charakterizuje v podstatě pozitivní, ale i kontraverzní roli české účasti na těchto událostech, ke kterým poskytuje nové, dosud ne zcela známé informace.Poukazuje otevřeně a kriticky na odpovědnost zainteresovaných osob a organizací. Zachovává teoreticko-analytický přístup z pohledu mezinárodních vztahů, práva a organizací (OSN, EU, NATO), které jsou nejenom věcně charakterizovány, ale podrobeny celkovému hodnocení z hlediska možného perspektivního vývoje. Kniha je pojata i jako metodologické vodítko pro vnímání podstatyfunkce zahraniční služby. Autor ve své knize vychází z aktivního působení v diplomatické a zpravodajské službě.Sugestivně podává svědectví o pozadí jeho napojení na zpravodajské služby SSSR a USA při řešení globálních konfliktních a krizových situací. Kniha je určená všem vnímavým čtenářům, studentům vysokých škol a učitelům mezinárodních vztahů a dějepisu.

Chcete si přečíst knihu?Utajená zákulisí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Polreich. Číst Utajená zákulisí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY