Perfektní expozice: Expozice pro lepší digitální fotografie.

Perfektní expozice: Expozice pro lepší digitální fotografie. - Michael Freeman | Dcparkrx.org

...grafie. Tato kniha o expozici bude pravděpodobně poněkud kontroverzní ... Očima fotografa kompozice pro lepší (digitální) fotografie ... . A to hned z několika důvodů. Především se autor nespokojuje s jednoduchým omíláním starých pravd, ale pokouší se nabídnout svůj vlastní pohled na to, jak vyhodnotit fotografovanou scénu a jak volit expozici pro ... O čem je kniha Perfektní expozice? Expozice pro lepší digitální fotografie. Tato kniha o expozici bude pravděpodobně poněkud kontroverzní. A to hned z několika důvodů. Především se autor nespokojuje s jed ... Kniha: Perfektní expozice - Michael Freeman | Knihy.ABZ.cz ... . A to hned z několika důvodů. Především se autor nespokojuje s jednoduchým omíláním starých pravd, ale pokouší se nabídnout svůj vlastní pohled na to, jak vyhodnotit fotografovanou ... Pronikněte do tajů expozice: Expoziční trojúhelník V článku o nastavení expozice jste se seznámili se základními expozičními parametry - clonou a časem závěrky. Nastavení těchto dvou parametrů přímo ovlivňuje množství světla, které dopadne na digitální snímač fotoaparátu. Perfektní expozice. Perfektní expozice , Expozice pro lepší digitální fotografie 192 stran, vazba brožovaná V2, vydání 1. české , autor : Freeman Michael , kniha Perfektní expozice je obvykle Skladem Už jste určitě zaslechli slovo expozice, možná si ale nejste jisti, co znamená. Úspěšná fotografie závisí na mnoha věcech - například na dobrých světelných podmínkách při focení. Významný vliv na celkový vzhled fotografie má ovšem také správné nastavení fotoaparátu, zejména třech expozičních parametrů - času, clony a citlivosti ISO. Pokud si nejste jisti jaké nastavení expozice je správné, použijte bracketing či s kompenzac...

INFORMACE

AUTOR
Michael Freeman
DIMENZE
7,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Perfektní expozice: Expozice pro lepší digitální fotografie..pdf

POPIS

Tato kniha o expozici bude pravděpodobně poněkud kontroverzní. A to hned z několika důvodů. Především se autor nespokojuje s jednoduchým omíláním starých pravd, ale pokouší se nabídnout svůj vlastní pohled na to, jak vyhodnotit fotografovanou scénu a jak volit expozici pro dosažení zamýšleného účinku. Neobává se kriticky vyjádřit k některým dlouhodobě osvědčeným postupům, které odpovídají „věku klasické filmové fotografie“, a uvádí svůj názor, jak je využívat dnes, v době digitální fotografie. Předkládá čtenáři na základě praxe vytvořený a upravený systém, který zobecňuje světelné situace, klasifikuje je a rozděluje do několika základních typů, a umožňuje tak řešit nastavení expozice u řady problémových scén.Knížka může být vhodnou příručkou jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé a zkušenější fotografy, kterým poskytne možnost utřídit jejich dosavadní znalosti a zkušenosti. Michael Freeman, který je autorem řady oceňovaných publikací, ale především mezinárodně uznávaným fotografem, dokáže zkombinovat zajímavý text s vlastními fotografiemi, které skvěle dokreslí vysvětlovanou problematiku. Tato kniha navazuje a tematicky doplňuje a rozšiřuje předchozí knihu téhož autora, Očima fotografa – Kompozice pro lepší digitální fotografie.

Chcete si přečíst knihu?Perfektní expozice: Expozice pro lepší digitální fotografie. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Freeman. Číst Perfektní expozice: Expozice pro lepší digitální fotografie. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY