Sebedůvěra – umění získat cokoliv chcete

Sebedůvěra – umění získat cokoliv chcete - Rob Yeung | Dcparkrx.org

... Rok vydání: 2009 (1. vydání) Sebedůvěra - umění získat cokoliv chcete Se sebedůvěrou získáte cokoliv mnohem snáze ... Sebedůvěra | Doktorka.cz ... . Tato čtivá knížka, která se ve světě stala během pár týdnů bestsellerem, vám ukáže, jak se postavit čelem svým... Podtitul: umění získat cokoliv chcete Se sebedůvěrou získáte cokoliv mnohem snáze. Tato čtivá knížka, která se ve světě stala během pár týdnů bestsellerem, vám ukáže, jak se postavit čelem svým obavám, jak si ... Kniha Sebedůvěra - umění získat cokoliv chcete Přidat komentář. lucky_zebra. 28.02.2019. Za mě určitě výborná k ... Kniha Sebedůvěra - umění získat cokoliv chcete - Trh knih ... ... ... Kniha Sebedůvěra - umění získat cokoliv chcete Přidat komentář. lucky_zebra. 28.02.2019. Za mě určitě výborná kniha. ... Kniha kombinuje nejlepší metody kognitivně-behaviorální psychologie, sportovní psychologie, neurolingvistického programování, pozitivní psychologie a vychází z autorovy praxe psychologa a kouče. Ať už jste jakéhokoliv věku, máte jakoukoliv práci či jste v jakékoliv situaci, pojďte s pomocí této knihy získat skutečnou a trvalou sebedůvěru, která vám pomůže jednat ... Sebedůvěra - umění získat cokoliv chcete ... Knihy dne 22.4.2010 | bez komentářů . Se sebedůvěrou získáte cokoli...

INFORMACE

AUTOR
Rob Yeung
DIMENZE
10,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Sebedůvěra – umění získat cokoliv chcete.pdf

POPIS

Se sebedůvěrou získáte cokoliv mnohem snáze. Tato čtivá knížka, která se ve světě stala během pár týdnů bestsellerem, vám ukáže, jak se postavit čelem svým obavám, jak si vybudovat sebedůvěru a dosáhnout svých životních cílů. Kombinuje nejlepší metody kognitivně-behaviorální psychologie, sportovní psychologie, neurolingvistického programování, pozitivní psychologie a vychází z autorovy praxe psychologa a kouče. Ať už jste jakéhokoliv věku, máte jakoukoliv práci či jste v jakékoliv situaci, pojďte s pomocí této knihy získat skutečnou a trvalou sebedůvěru, která vám pomůže jednat a zvládnout vše, co vás v životě potká.

Chcete si přečíst knihu?Sebedůvěra – umění získat cokoliv chcete ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rob Yeung. Číst Sebedůvěra – umění získat cokoliv chcete Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY