Život s erbem Tatry: Vyprávění hlavního konstruktéra Tatry Milana Galii

Život s erbem Tatry: Vyprávění hlavního konstruktéra Tatry Milana Galii - Milan Švihálek | Dcparkrx.org

...ního konstruktéra Tatry Milana Galii Milan Švihálek pdf Živí mrtví 24: Život a smrt Robert Kirkman pdf ulozto Sitemap Život před životem: Návraty do minulých životů Raymond A ... Život s erbem Tatry (e-kniha) - Milan Švihálek ... ... . Moody epub Život s erbem Tatry: Vyprávění hlavního konstruktéra Tatry Milana Galii Milan Švihálek pdf Živí mrtví 24: Život a smrt Robert Kirkman pdf ulozto Život s erbem Tatry: Vyprávění hlavního konstruktéra Tatry Milana Galii Autor: Švihálek Milan. Život hlavního konstruktéra Tatry Kopřivnice - ing. Milana Galii - lze v pravém slova smyslu charakterizovat jako život s erbem Tatry. Dvacet čtyři let ve funkci je nejdelší dob ... Život s erbem Tatry (e-kniha) - Milan Švihálek ... ... . Život hlavního konstruktéra Tatry Kopřivnice - ing. Milana Galii - lze v pravém slova smyslu charakterizovat jako život s erbem Tatry. Dvacet čtyři let ve funkci je nejdelší doba ze všech jeho předchůdců a velmi těžko někdo ... Život hlavního konstruktéra Tatry Kopřivnice - ing. Milana Galii - lze v pravém slova smyslu charakterizovat jako život s erbem Tatry. Dvacet čtyři let ve funkci je nejdelší doba ze všech jeho předchůdců a velmi těžko někdo tento rekord překoná. Život s erbem Tatry : vyprávění hlavního konstruktéra Tatry Milana Galii: Selected Co-authors Countries and Regions of Publication (1) . :: Publication Statistics | | Selected Publishers (10) About: : : : Record Views ... Život hlavního konstruktéra Tatry Kopřivnice - ing. Milana Galii - lze v pravém slova smyslu charakterizovat jako život s erbem Tatry. Dvacet čtyři let ve funkci je nejdelší doba ze všech jeho předchůdců a velmi těžko někdo tento......

INFORMACE

AUTOR
Milan Švihálek
DIMENZE
5,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Život s erbem Tatry: Vyprávění hlavního konstruktéra Tatry Milana Galii.pdf

POPIS

Publikace představí hlavního konstruktéra Tatry Kopřivnice v druhé polovině 20. století. Ing. Milan Galia - syn podnikového archiváře Aloise Galii - byl nejvýznamnější z kopřivnické generace rodiny Galiů, jež své osudy úzce spojila s rozvíjející se evropskou automobilkou. Jeho bratr Alois byl konstruktérem vznětových motorů a bratr Stanislav technologem. Tyto rodinné předpoklady, věrnost značce a technická erudice se prolínají celým životem hlavního hrdiny knížky.Život Milana Galii lze v pravém slova smyslu charakterizovat jako život s erbem Tatry. Dvacet čtyři let ve funkci je nejdelší doba ze všech jeho předchůdců a velmi těžko někdo tento rekord překoná. Jeho vzpomínky populárním způsobem přibližují dobrodružství vynalézání a hledání nových technických principů, dobové souvislosti i osudy jednotlivých vozů v 2. polovině 20. století, v době nejproduktivnějšího období Tatry Kopřivnice. Tehdy se ročně v Kopřivnici vyrábělo 15 300 vozů. Mezi lety 1945 až 1992 vyrobila Tatra celkem 347 073 nákladních automobilů, převážně třínápravových. Tatra patřila mezi největší výrobce terénních vozů v Evropě. A inženýr Milan Galia na tomto jevišti špičkové techniky sehrál důstojnou a životaschopnou roli.

Chcete si přečíst knihu?Život s erbem Tatry: Vyprávění hlavního konstruktéra Tatry Milana Galii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Švihálek. Číst Život s erbem Tatry: Vyprávění hlavního konstruktéra Tatry Milana Galii Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY