Kapsa plná žita

Kapsa plná žita - Agatha Christie | Dcparkrx.org

...a říkadlům velice vzdálena, protože vražda je skutečná - dokonalá, promyšlená, zákeřná ... Kapsa plná žita - Agatha Christie | Knihy Dobrovský ... . Nostalgický kanál Kapsa plná žita mě upoutala hend na začátku, protože hned v prvních kapitolách se stane vražda. Následují různé útržky a je tu hned další. Kniha se mi celkvoě moc líbila, jedná se o docela oddechovku, protože se zde nenachází veliké množství postav a jsou všichni snadno zapamatovatelní. Kapsa plná žita je už jen doplňkem, aby se naivní dětská říkanka stala skutečností... T ... Kapsa plná žita - Agatha Christie | Knihy Dobrovský ... . Kapsa plná žita je už jen doplňkem, aby se naivní dětská říkanka stala skutečností... Ta se však ani v nejmenším nepodobá žádné hře, protože vražda je skutečná - dokonalá, promyšlená, zákeřná. Podobně jako například Deset malých černoušků i Kapsa plná žita je pozoruhodná tím, že se děj knihy odvíjí od dětské říkanky. Agatha Christie věnovala tuto knihu muži jménem Bruce Ingram. Byl to vydavatel časopisu Sketch, kterému se líbil Poirot v Záhadě na zámku Styles a požádal mladou autorku o dvanáct příběhů s tímto belgickým detektivem. Marplová: Kapsa plná žita Autor: Christie, Agatha Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024250908 ISBN: 978-80-242-5090-8 Originál: A Pocket Full of Rye Překlad: Zábrana, Jan Popis: 1× kniha, vázaná, 248 stran, česky Rozměry: 13,6 × 21,6 cm Rok vydání: 2015 (7. vydání) Zboží ze stejné kategorie - Kapsa plná žita. Stvůry. Výtvarník Ctirad Karafiát žije poklidným životem se svou dcerou. Zlom ve Ctiradově životě ... Kód: 0263743 Autor: Kubát Luděk EAN: 9788024371696 Dostupnost: 20 - 30ks. ks. Cena s DPH: Kapsa plná žita je už jen doplňkem, aby se naivní dětská říkanka stala skutečností... Ta se však ani v nejmenším nep...

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
5,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Kapsa plná žita.pdf

POPIS

Zpívej píseň penízků, kapsu plnou žita... O peníze jde především! Kapsa plná žita je už jenom doplňkem, aby se naivní dětská říkanka stala skutečností... Ta je však dětským hrám a říkadlům velice vzdálena, protože vražda je skutečná - dokonalá, promyšlená, zákeřná. Jde o pomstu za ztrátu jiného života? O vyšetření dávného sporu mezi dvěma bratry? O majetek či věno? Když zemřel bohatý pan Fortescue, byli v podezření všichni: služebnictvo, zaměstnanci kanceláře i jeho nejbližší - dospělé děti z prvního manželství a jejich partneři, druhá žena i její milenec. Ale okruh se zužuje, neboť dochází k dalším vraždám... Slečna Marplová má ovšem nespočet životních zkušeností a poznala už mnoho lidí, kteří se podobají právě těmto podezřelým, takže i tentokrát pomůže policii v čele s inspektorem Neelem odhalit pravdu.

Chcete si přečíst knihu?Kapsa plná žita ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst Kapsa plná žita Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY