Archetyp otce a jiné eseje

Archetyp otce a jiné eseje - Vladislav Šolc | Dcparkrx.org

...olc, Vladislav Nakladatel: Triton EAN: 9788073872816 ISBN: 978-80-7387-281-6 Překlad: Kotišová, Miluš Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: 2009 (1 ... Archetyp otce (Vladislav Šolc) | Antikvariát Červený knír ... . vydání) Archetyp otce a jiné eseje. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Archetyp otce a jiné eseje je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Vladislav ... Archetyp otce a jiné eseje - daryzivota.sk ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Archetyp otce a jiné eseje je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Vladislav Šolc. Přečtěte si s námi knihu Archetyp otce a jiné eseje na prazskamuzea1918-2018.cz • Archetyp otce a jiné eseje Autor tvořivě uplatňuje principy metody a teorie analytické psychologie nejen jako zkušený badatel, ale i jako nadaný... Pre základnú ...

INFORMACE

AUTOR
Vladislav Šolc
DIMENZE
6,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Archetyp otce a jiné eseje.pdf

POPIS

Autor tvořivě uplatňuje principy metody a teorie analytické psychologie nejen jako zkušený badatel, ale i jako nadaný esejista, který je s to přesně v pravou chvíli dosadit za abstraktní výklad ještě ilustrující živou metaforu. Současně ukazuje, že analytická psychologie zabírá nejen tradiční mýtická témata související s ezoterní dimenzí lidského bytí, nejen archetypy promítnuté do prastarých mýtů, ale i archetypy přítomnosti, uplatňující se například v nedávných amerických prezidentských volbách. Má smysl pro metafyziku jako takovou, když se kolektivní nevědomí promítá do „epizod antických bohů“, ale dokáže otevřít i archaické pozadí takového fenoménu, jakým je oblíbený seriál Simpsonovi. Při četbě této knihy ucítíte průvan, který unáší vaši mysl k tajemným „stříbrným světům“ transcendentna, ale i k pečlivě zamykaným sklepením současné reality, kde se odehrávají dramata také na úrovni „kulturního kolektivního nevědomí“ celých národů. Jak sám autor říká, jeho dílo nabízí „pohled na život za…“, rozumí se "za jeho každodenní i vědeckou empirií", a ukazuje, že v lidské psýché je svým způsobem obsažen celý vesmír.

Chcete si přečíst knihu?Archetyp otce a jiné eseje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladislav Šolc. Číst Archetyp otce a jiné eseje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY