Výchova ke zdraví pro střední zdravotnické školy

Výchova ke zdraví pro střední zdravotnické školy - Libuše Čeledová, | Dcparkrx.org

...é školy Autor: Rostislav Čevela ; Libuše Čeledová ; Hynek Dolanský Přináší poznatky z oblasti zdraví, metod výchovy ke zdraví, zdravého způsobu života, rizikových faktorů, ekologie a programů podpory zdraví ... Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví od 97 Kč ... ... . Zmiňuje aktuální platné strategické dokumenty pro oblast podpory veřejného zdraví Světové zdravotnické organizace, Evropské unie, České republiky a platnou legislativu ve vztahu ke zdravotním službám a podmínkách jejich poskytování, ve vztahu k ochraně veřejného zdraví a k lékařským a nelékařským zdravotnickým ... Základní učebnice pro předmět Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví. Přináší poznatky z oblasti zdraví, metod výchovy ke zdraví, zdravého způsobu života, rizikových faktorů, ekologie a programů po ... Výchova ke zdraví ... ... Základní učebnice pro předmět Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví. Přináší poznatky z oblasti zdraví, metod výchovy ke zdraví, zdravého způsobu života, rizikových faktorů, ekologie a programů podpory zdraví. Dny zdraví se Střední zdravotnickou školou Pardubice (březen 2017) Učitelé a studenti Střední zdravotnické školy v Pardubicích pod vedením Mgr. Šárky Jeřábkové a Mgr. Moniky Kraťochové připravily pro žáky 1. stupně základních škol program zaměřený na zdraví a poznání lidského těla. Sexuální výchova, AIDS. Dospívání a menstruace - také na DVD, aktuálnost ověřena (18 min). Vhodné pro učitele výchovy ke zdraví, rodiče, vychovatele a dospívající od 11 let (zejména dívky). Rok výroby 2000. Pěkně zpracovaný námět kombinovaný s animacemi. Výchova ke zdraví pro střední zdravotnické školy Rostislav Čevela, Libuše Čeledová, Hynek Dolanský Základní učebnice pro předmět Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví. Přináší poznatky z oblasti zdraví, metod výchovy ke zdraví, zdravého způsobu života, rizikových faktorů, ekologie a programů podpory zdraví. Základní učebnice pro předmět Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví. Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nov ... Výchova ke zdraví pro střední zdravotnické školy. Celkové hodnocení ... ...

INFORMACE

AUTOR
Libuše Čeledová,
DIMENZE
9,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Výchova ke zdraví pro střední zdravotnické školy.pdf

POPIS

Výchova ke zdraví pro střední zdravotnické školy je základní učebnicí pro vyučovací předmět Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví. Studenti oborů na zdravotnických školách v ní naleznou poznatky z oblasti zdraví, metod výchovy ke zdraví, zdravého způsobu života, rizikových faktorů s důrazem na jejich škodlivost v dětství a dospívání, ekologie a programů podpory zdraví. Jednotlivé kapitoly reagují i na požadavky na obecné znalosti každého občana o zdraví jako celku a jsou tedy nedílnou součástí poznatků primární prevence. Zdravý životní styl a dodržování zásad primární prevence je základem pro život bez zdravotních komplikací pro jedince i celou společnost. Současně představuje důležitý zdroj šetření finančních prostředků vydávaných na zdravotní péči. Učebnice poskytuje přehled o základech podpory a udržování zdraví, o rizikových faktorech vzniku onemocnění a zároveň učí studenty orientovat se v záplavě současných informací o zdraví a zdravotnictví.

Chcete si přečíst knihu?Výchova ke zdraví pro střední zdravotnické školy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libuše Čeledová,. Číst Výchova ke zdraví pro střední zdravotnické školy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY