Na cestě 1: Putování s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem

Na cestě 1: Putování s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem - - | Dcparkrx.org

...ipravila M. Nešlehová Na cestě — Česká televize putování s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem [autoři textů Miluše Válková ... Na cestě po Quang Namu (2013) - YouTube ... ... et al.] Document has not been rated yet S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem za kapitalismem v rudém hávu, ochutnávkou hada na sto způsobů a hanojského piva přímo od českého sládka (2005). Režie J. Boršková O ... S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem navštívíme kaňon Pohádka, podíváme se, kde trávil své dovolené první kosmonaut Jurij Gagarin a zúčastníme se tradičního lovu králíka ... Úvod » CESTOPISY,PRŮVODCE » NA CESTĚ 1. NA CESTĚ 1. Putování s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem. novinka akce top produkt. S ... Na cestě 1, Putování s Jiřím Bartoškou a Miroslavem ... ... ... Úvod » CESTOPISY,PRŮVODCE » NA CESTĚ 1. NA CESTĚ 1. Putování s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem. novinka akce top produkt. SKLADEM IHNED !! Číslo produktu: 273: Výrobce: Jota: ... Jeruzaléma, na jezero Titicaca, na Madagaskar, do Kambodže, Libanonu, Peru a řady dalších zajímavých míst. Kniha je vázaná,nová,248 ... S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem na cestě po nejkrásnějších národních parcích Ameriky, za největšími stromy planety, po poušti v Mrtvém údolí i po legendární dálnici číslo 1 kolem divokého pobřeží Kalifornie... Stát Kalifornie se řadí k… S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem do vietnamského města lampiónů, vesnice plné keramiků a Mramorových hor Středobodem provincie v centrálním Vietnamu je městečko Hoi An. Na cestě s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem po kraji bohatém na přírodní krásy a starověké památky již z doby Mezopotámie, za kontrasty starého a nového světa. Putování s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem Knižní zpracování úspěšného mnohadílného televizního seriálu, který prostřednictvím průvodců Jiřího Bartošky a Miroslava Donutila seznamuje diváky i čtenáře s mnoha slavnými a známými, ale i dosud málo navštěvovanými místy naší planety. Putování s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem. Knižní zpracování úspěšného mnohadílného televizního seriálu, který prostřednictvím průvodců Bartošky a Donutila seznamuje diváky i čtenáře s mnoha slavnými a známými, ale i dosud málo navštěvovanými místy naší planety. Putování s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem Koupit na Kosmas.cz Knižní zpracování úspěšného mnohadílného televizního seriálu, který prostřednictvím průvodců Jiřího Bartošky a Miroslava Donutila seznamuje diváky i čtenáře s mnoha slavnými a známými, ale i dosud málo navštěvovanými místy naší planety. S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem do rakouské metropole za milovníky opery, ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Na cestě 1: Putování s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem.pdf

POPIS

Knižní zpracování úspěšného mnohadílného televizního seriálu, který prostřednictvím průvodců Jiřího Bartošky a Miroslava Donutila seznamuje diváky i čtenáře s mnoha slavnými a známými, ale i dosud málo navštěvovanými místy naší planety. Díky autentickým zážitkům a rozhovorům s domorodci poznáte i odvrácenou stranu cestování, kuriozity místních obydlí, zvláštnosti lidí i jejich kultury a stolování. V prvním díle zavítáme mimo jiné do Andalusie, Jeruzaléma, na jezero Titicaca, na Madagaskar, do Kambodže, Libanonu, Peru a řady dalších zajímavých míst.

Chcete si přečíst knihu?Na cestě 1: Putování s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Na cestě 1: Putování s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY