Soukromý labyrint

Soukromý labyrint - Michal Matzenauer | Dcparkrx.org

...vání otevírá před autorem prostor, do něhož může zakódovat svůj svébýtný tvůřčí ... Labyrinth - Wikipedia ... ... Celkově tedy pátá kniha Soukromý labyrint je současně i výtvarným katalogem. Verše a texty z posledních několika roků jsou totiž doplněny 31 kresbami, které autor vytvořil v letech 1987-1988, kdy mu stranovláda umožnila pracovat na maringotce jako vrtač a čerpač. Soukromý labyrint autora Michala Matzenauera je prolnutí básnického a výtvarného vyjádření, které je kompoziční platformou jeho páté knihy poezie, nás Michal Matzenauer provází světem jedinečného způsobu svého prožívání a cítění, tentokrát po cestách Soukromého labyrintu. Předznamenaný motiv blou Můj soukromý labyrint. Mgr. Renata Ježková (1975) Psychosomatika. ... O mně - Labyrint duše ... . Předznamenaný motiv blou Můj soukromý labyrint. Mgr. Renata Ježková (1975) Psychosomatika. Psychosomatikou a holistickým přístupem ke zdraví se zabývám už více než 20 let. Napřed ze zájmu, pak z nutnosti a nakonec se mi toto celoživotní poslání stalo i zaměstnáním. Ve své práci využívám také poznatků homeopatie, čínské medicíny ... Za prolnutí básnického a výtvarného vyjádření, které je kompoziční platformou jeho páté knihy poezie, nás Michal Matzenauer provází světem jedinečného způsobu svého prožívání a cítění, tentokrát po cestách Soukromého labyrintu. Soukromý labyrint. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témat...

INFORMACE

AUTOR
Michal Matzenauer
DIMENZE
3,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Soukromý labyrint.pdf

POPIS

Za prolnutí básnického a výtvarného vyjádření, které je kompoziční platformou jeho páté knihy poezie, nás Michal Matzenauer provází světem jedinečného způsobu svého prožívání a cítění, tentokrát po cestách Soukromého labyrintu. Předznamenaný motiv bloudění může být pro čtenářský přístup dílčí, nebo kompaktní – podle toho, kudy a jak do veršů a kreseb vstupujeme. Necháme-li si pro procítění vymezenu jednu báseň či kresbu, ocitneme se v prostředí někdy mikropovídky, jindy deníkového záznamu, jejichž symbolika nám poskytne bezpočet silných námětů k hledání v nich nedořečeného. Uchopíme-li naopak sbírku coby sourodý artefakt a po procestování dílčích významů a obrazů nahlédneme celek v jeho cykličnosti, možná budeme vzácně nasměrováni ke kýženému středu originálně obkružovaných umělcových holopravd.

Chcete si přečíst knihu?Soukromý labyrint ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Matzenauer. Číst Soukromý labyrint Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY