Hry a sny

Hry a sny - Jiří Kratochvil | Dcparkrx.org

... se svým původním ručením. Hry a sny ukazují ztracený svět minulosti v jeho skromnosti a romantické zasněnosti ... Hry a sny DVD od 89 Kč - Heureka.cz ... . Hry a sny jsou také sentimentálním povídkovým filmem, formálně propojeným, idylicky rozděleným. Directed by Milan Vosmik. With Lubomír Bryg, Terezie Brzková, Marie Buddeusová, Frantisek Cerný. Ukázka z povídkového filmu Hry a sny (1958). V ukázce exceluje pětiletý Michal Staninec. Dále účinkují Vladimír Hrubý a Martin Růžek. Hry a sny (Digipack) (DVD): Poetický povídkový film z pera Lud ... Hry a sny (1959) - Release Info - IMDb ... . Dále účinkují Vladimír Hrubý a Martin Růžek. Hry a sny (Digipack) (DVD): Poetický povídkový film z pera Ludvíka Aškenazyho Hlavním hrdinou obou příběhů je malý chlapec, který bydlí v Dlážděné ulici. V prvním příběhu nazvaném Malá vánoční chlapec na Štědrý den okouzleně bloudí městem, zatímco v ulicích končí vánoční shon. ...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Kratochvil
DIMENZE
8,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Hry a sny.pdf

POPIS

Jiří Kratochvil (*1940) patří k nejvýznamnějším romanopiscům v současné české literatuře. Proslulé jsou například jeho prózy Medvědí román, Siamský příběh, Noční tango, Avion nebo Nesmrtelný příběh. Krom toho je Kratochvil vynikající esejista, ale pozornost si zaslouží i jako autor dramatických textů. Přítomný soubor Jiřího Kratochvila představuje v této méně známé roli. Svazek zahrnuje divadelní hry Herci a Černá skříňka, pětici her psaných pro rozhlas (Babička slaví devětadevadesáté narozeniny, Učitelé jazyků, Znáte to, Nahoru a dolů a Slepecké cvičení) a mikrohry Budoucnost je ve vejcích, Telecí porážka, Dálnice aneb Pánská jízda, Čekárna aneb Dámská jízda, Ruská ruleta. Kniha vychází jako 48 svazek prestižní edice "DRAMATICKÉ TEXTY".

Chcete si přečíst knihu?Hry a sny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Kratochvil. Číst Hry a sny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY