Vádemékum autora odborné a vědecké práce

Vádemékum autora odborné a vědecké práce - Vladimír Spousta | Dcparkrx.org

...u, studium nebo povolání a úspěšně ho obhájit ... PDF Metodologie odborné práce - Gymnázium Doctrina ... . Najdou tu informace o tom, jak vše naplánovat, jaké cesty použít, jaké techniky a způsoby práce použít, jak postupovat systematicky od ... Vádemékum autora odborné a vědecké práce humanitního a sociálního zaměřen ... Jak efektivně zpracovat a obhájit diplomovou práce. Brno: Akademické nakladatelství CERM. ISBN 80-7204-348-X. SPOUSTA, V. Vádemékum autora odborné a vědeck ... Vádemékum autora odborné a vědecké práce humanitního a ... ... . SPOUSTA, V. Vádemékum autora odborné a vědecké práce humanitního a sociálního zaměření. Brno: Akademické nakladatelství CERM, 2009. ISBN 978-80-7204-617-1. Tam, kde je to účelné, jsou vedle doporučení, jak správně postupovat, zmiňovány i typické chyby, jichž by se měl autor vyvarovat. Ve vyspělých zemích mají zájemci k dispozici tři typy materiálů, které učí studenty a mladé vědecké pracovníky, jak mají psát přehledové studie. Vádemékum vědecké a porovnaj ceny v 7 obchodoch od 6.27 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp VÁDEMÉKUM VĚDECKÉ A ODBORNÉ PRÁCE (JANA GERŠLOVÁ) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Vádemékum vědecké a odborné práce představuje konkrétní pomoc pro všechny, kdo mají za úkol vytvořit nějaký písemný text pro školu, studium nebo povolání a... (Bežná cena knihy 8,84 €, iba na PreSkoly.sk zľava 25%) AAN120008 / METODIKA VĚDECKÉ PRÁCE. ANPR / Bakalářské studium. 2014/2015. Doc. PhDr. Pavel Kuchař, CSc., Mgr. Eva Kyselá. 2/1 ZS, povinný předmět. ZK / 4 kredity. Cílem předmětu je seznámit studenty se základními znaky vědeckého poznání a zkoumání, teoretického i empirického. Metodika k přípravě absolventské práce : při ukončení studia na vyšších zdravotnických školách Brno : IPVZ, 2001. 37 s. : tab. Katalog MEŠKO, DUŠAN Akademická příručka Martin : Osveta, 2006. 481 s. Katalog SPOUSTA, VADIMÍR Vádemékum autora odborné a vědecké práce : (se zaměřením na práce pedagogické) AAN120008 / METODIKA VĚDECKÉ PRÁCE ANPR / Bakalářské studium 2014/2015 Doc. PhDr. Pavel Kuchař, CSc., Mgr. Eva Kyselá 2/1 ZS, povinný předmět ZK / 4 kredity Cílem předmětu je seznámit studenty se základními znaky vědeckého poznání a...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Spousta
DIMENZE
9,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Vádemékum autora odborné a vědecké práce.pdf

POPIS

Příručka ve 13 logicky strukturovaných kapitolách přináší cenné rady, doporučení a nejnovější informace, bez nichž se neobejde jak autor bakalářské nebo diplomové práce, tak i autor disertačního či habilitačního spisu. Pojednává o etických aspektech vědecké práce, o zdrojích informací a vyhledávání odborné literatury, ale též o vizualizaci výsledků výzkumu, o invenci, intuici a tvořivosti ve vědecké práci, o strukturování a literárním zpracování práce i o jazykové a typografické revizi textu.

Chcete si přečíst knihu?Vádemékum autora odborné a vědecké práce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Spousta. Číst Vádemékum autora odborné a vědecké práce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY