Harmonický život: Barvy, tvary, talismany a rady našich předků

Harmonický život: Barvy, tvary, talismany a rady našich předků - Olga Krumlovská | Dcparkrx.org

... přichází s novou publikací, v níž se zabývá působením barev na psychiku člověka a vlivem barevných kombinací na lidské zdraví ... Vydavatelství a nakladatelství ... . Dále se zaměřuje na stále málo využívané tvarového záření vydávané věcmi, které nás obklopují, a s ním ... Kniha Harmonický život -- Barvy, tvary, talismany a rady našich předků ... Kniha Harmonický život -- Barvy, tvary, talismany a rady našich předků je v. Přečtených: 4x: Knihotéce: 6x: Chci si koupit: 2x: Nápověda - Podmínky užit ... Read "Harmonický život Barvy, tvary, talismany a r ... Harmonický život: Barvy, tvary, talismany a rady našich předků ... . Přečtených: 4x: Knihotéce: 6x: Chci si koupit: 2x: Nápověda - Podmínky užit ... Read "Harmonický život Barvy, tvary, talismany a rady našich předků" by Olga Krumlovská available from Rakuten Kobo. PhDr. Olga Krumlovská, autorka mnoha knih o astrologii, józe, alternativním léčitelství a nadpřirozených jevech přichází... Harmonický život barvy, tvary, talismany a rady našich předků Olga Krumlovská ... O čem je kniha Harmonický život. Barvy, tvary, talismany a rady našich předků? PhDr. Olga Krumlovská, autorka mnoha knih o astrologii, józe, alternativním léčitelství a nadpřirozených jevech přichází s novou publikací, v níž se zabývá působením barev na psychiku člověka a vlivem barevných kombinací na lidské zdraví. Barvy šatů, drahokamů a naše psychika : oblečení a doplňky jako prevence nemocí: Dokonalé dítě podle hvězd : astrologie pro každého: Duchařské příběhy: Feng šuej horoskopy 2002: Ha...

INFORMACE

AUTOR
Olga Krumlovská
DIMENZE
4,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Harmonický život: Barvy, tvary, talismany a rady našich předků.pdf

POPIS

PhDr. Olga Krumlovská, autorka mnoha knih o astrologii, józe, alternativním léčitelství a nadpřirozených jevech přichází s novou publikací, v níž se zabývá působením barev na psychiku člověka a vlivem barevných kombinací na lidské zdraví. Dále se zaměřuje na stále málo využívané tvarového záření vydávané věcmi, které nás obklopují, a s ním související rozmístění předmětů v prostoru a situování našich příbytků podle světových stran. Kniha přináší řadu užitečných rad, jak si správnou a citlivou volbou domácích zařízení, nábytku a doplňků zajistit pohodu, úspěch, štěstí a především pevnější zdraví. Dále vám kniha poradí, jak lépe odolávat stresu, nepřízni osudu a dočasnému oslabení organizmu tak, abychom předešli dlouhodobým nebo dokonce trvalým zdravotním potížím. Součástí knihy jsou také užitečné rady a zkušenosti našich předků.

Chcete si přečíst knihu?Harmonický život: Barvy, tvary, talismany a rady našich předků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Krumlovská. Číst Harmonický život: Barvy, tvary, talismany a rady našich předků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY