Italsko-český technický slovník

Italsko-český technický slovník - Antonín Radvanovský | Dcparkrx.org

.... Dnes mimo jiné existují na trhu jeho ... ITALSKO-ČESKÝ TECHNICKÝ SLOVNÍK 200, prodám, na prodej ... ... Kniha: Italsko-český technický slovník (Antonín Radvanovský). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Nyní můžete mimořádně pro své domácí studium využívat licence Study balíčků zdarma. Najdete zde rozsáhlou gramatiku, konverzaci, mluvník či bohatý slovník slangu a to vše pro 6 hlavních jazyků. Italsko-český a česko-italský technický slovník nabízí ověřená hesla a odborná slovní spojení z oblasti informatiky, chemie, elektrotechniky, strojírenství, stavebnictví a dalších oborů současné vědy a techniky. Obsahuje množství odborných slovních ... Seznam Slovník ... . Obsahuje množství odborných slovních spojení, která ve všeobecných slovnících nenajdete. italsko-ČeskÝ technickÝ slovnÍk dizionario tecnico italiano-ceco autor: antonÍn radvanovskÝ vydala academia,praha 2008 poČet stran:1144 ediČnÍ ČÍslo 10885 pevnÁ vazba isbn 978-80-200-1556-3 ČeskÉ vydÁnÍ i. stav knihy je vÝbornÝ jako novÝ a cena podle dohody., prodám, na prodej Slovník obsahuje nejdůležitější termíny ze všech oborů moderní techniky a vědy. Je určen překladatelům vědeckotechnických a obchodních textů, technikům, inženýrům, vědeckým pracovníkům, učitelům a studentům vysokých škol. Do slovníku byly při jeho sestavování přednostně zařazeny termíny z nových rozvíjejících se oborů, jako jsou automatizace ... Česko francouzský slovník > technický slovník online česko anglický, česko německý, česko ruský, česko španělský slovník, slovník cizích slov, synonyma a další slovníky Nabízíme Italsko-český dvojjazyčný slovník, česko-italský kapesní slovník, Italsko-český technický slovník CD-ROM a další. Více. Nejprodávanější produkty. 169,00 Kč 153,64 Kč bez DPH 1000 italských slovíček. Ilustrovaný slovník. Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem. Tímto známým rčením vás srdečně vítáme na překladatelském webu Slovníček.cz, který poskytuje kompletní multijazykový překladač on-line do více než 40 jazyků světa, to vše je napojeno na kvalitní překladatelský servis. Stačí vložit větu, frázi, víceslovný text či souvětí, zvolit jazyk, do kterého chcete ... Italsko-český technický slovník - Antonín Radvanovský . Slovník obsahuje nejdůležitější termíny ze všech oborů moderní techniky a vědy. Je určen překladatelům vědeckotechnických a obchodních textů, technikům, inženýrům, vědeckým pracovníkům, učitelům a studentům vysokých škol. Italsko-český technický slovník RADVANOVSKÝ ANTONÍN. Není skladem. ... Slovník obsahuje nejdůležitější termíny ze všech oborů moderní techniky a vědy. ...

INFORMACE

AUTOR
Antonín Radvanovský
DIMENZE
7,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Italsko-český technický slovník.pdf

POPIS

Slovník obsahuje nejdůležitější termíny ze všech oborů moderní techniky a vědy. Je určen překladatelům vědeckotechnických a obchodních textů, technikům, inženýrům, vědeckým pracovníkům, učitelům a studentům vysokých škol. Do slovníku byly při jeho sestavování přednostně zařazeny termíny z nových rozvíjejících se oborů, jako jsou automatizace, kybernetika, výpočetní technika, informatika, elektronika, radiotechnika, jaderná fyzika a reaktorová technika, stejně jako výrazy z oborůúzce souvisejících s výrobními procesy (matematiky, mechaniky, fyziky a chemie) a z oborů strojírenství a strojních mechanismů, obrábění kovů a stavebních hmot. Slovník vycházející ve prvním vydání obsahuje 80 000 hesel.

Chcete si přečíst knihu?Italsko-český technický slovník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antonín Radvanovský. Číst Italsko-český technický slovník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY