Jak se dostat z Anglie do Zywce a zase zpět

Jak se dostat z Anglie do Zywce a zase zpět - Hana Parkánová-Whitton | Dcparkrx.org

...nost nákupu elektronické verze knihy. Možnost nákupu audioknihy ... Z Anglie do světa a zase zpátky - Proženy ... . ČBDB.cz - Databáze knih. Objednávejte knihu Jak se dostat z Anglie do Żywce a zase zpátky v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Jak se dostat z Anglie do Zywce a zase zpět. Vatikánské promluvy (C) 2012-2013: Nedělní zamyšlení s Tomášem Špidlíkem. Korálky v pupíku. Roztržená šněrovačka. Univerzita Pardubic ... Z Anglie do světa a zase zpátky - Proženy ... . Korálky v pupíku. Roztržená šněrovačka. Univerzita Pardubice a její budovy. Volání krve. Sladký život: Dialogy o cukrovce. Office Christmas Party - Home | Facebook Přeložila přes 60 knih. Napsala i vlastní humorné knihy ze své života v anglické vísce: Jak si na anglické zahrádce vypěstovat českého trpaslíka, Jak se po anglicku vytratit v Anglii, Jak se dostat z Anglie do Zywce a zase zpátky. Obsah: 1. Krev není voda 2. Člověk míní, Pán Bůh mění 3. Jak se dostat z Anglie do Zywce a zase zpět. Dlouhý Halloween 2: Batman. Portolánový atlas Jaume Olivese (1563) ve Vědecké knihovně v Olomouci. Tatra 600 Tatraplan: Historie - technika - prototypy - sport. Kávu ne, radši infuzi: Bruselské postřehy českého eurokomisaře. A zákulisní historky jeho asistentky Celkové náklady pro majitele In-karty se slevou RailPlus za cestu z Prahy do Londýna a zpět: 2 * 49 € (jízdenky London Spezial bez místenek), 2 * 120 Kč SporoTiket v zákaznické variantě z Prahy do Domažlic, 2 * 21 Kč za jízdenku Domažlice - Furth im Wald Gr. (zákaznická cena), 86 Kč za zpáteční jízdenku z Furth im Wald Gr ... Na závěr přidám radu, jak se dostat do Londýna: jakkoliv, jen ne autem. Zblázníte se z toho. Troufám si o sobě tvrdit, že už jsem se něco najezdil, ale do centra Londýna by mě asi nedostali. Jeli jsme tedy nesmyslně drahým vlakem až na London Bridge, který je v centru, a po vnitřním Londýně jsme se pohybovali pěšky. Když jsem se ráno probudil, pořád jsem nemohl uvěřit, do čeho jsem se to zase pustil. Vyjde vše tak, jak jsem si vysnil? Cesta vlakem z Plzně ubíhala jako po másle, vražedně krátký přestup v Praze na railjet do Pardubic se také podařil, jen ta snídaně se ve vlaku nepovedla, neboť personál neměl na první třídu čas. Jak si na anglické zahrádce vypěstovat českého trpaslíka, Jak se po anglicku vytratit v Anglii, Jak se dostat z Anglie do Zywce a zase zpátky, Moje anglická babička) a historické romány (např. Anna Česká, Eliška Přemyslovna, Anežka Česká, Karel IV., Dáma v modrém hedvábí, Císařova hvězda, román z doby Rudolfa II.)....

INFORMACE

AUTOR
Hana Parkánová-Whitton
DIMENZE
8,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se dostat z Anglie do Zywce a zase zpět.pdf

POPIS

Rukopis je volným pokračováním osudů Češky Hany, která spolu se svým manželem Angličanem Paulem vyměnila hektický život v rušném velkoměstě za poklid malé anglické vísky. Že je to poklid pouze zdánlivý a že se pod na první pohled nezčeřenou hladinou příjemně se opakujících událostí odehrává nejedno drama, o tom se mají manželé přesvědčit až později. I tentokrát se setkáme s řadou rázovitých postav z anglického venkova, v čele s excentrickými sousedy Rustym a Speedem, k nimž přibude Hanin pozapomenutý, a hlavně neméně excentrický, český strýček František. Čtenář se pak stane svědkem jeho neotřelého objevování anglického životního stylu, tradic a zvyklostí. Profesionální povinnosti a čím dál větší pracovní vytížení nutí Hanu a Paula hodně cestovat, a tak se s nimi podíváme mimo jiné do Pobaltí, Polska, na Slovensko a do Maďarska, do Řecka, Itálie, Slovinska a Německa. Při tomto cestování, po kterém se vždy rádi vracejí do svého venkovského útočiště, se jim stává zdrojem nepřetržitého veselí střetávání "českého" a "anglického" úhlu pohledu na rozmanité cestovní zážitky a dobrodružství. Jedno však mají přes anglicko-české vnímání světa společné - obavy z toho, co zase vyvedl hyperaktivní český strýček František, který je rád a často navštěvuje.

Chcete si přečíst knihu?Jak se dostat z Anglie do Zywce a zase zpět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Parkánová-Whitton. Číst Jak se dostat z Anglie do Zywce a zase zpět Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY