Tajemství slavkovského pokladu

Tajemství slavkovského pokladu - Oldřich Růžička | Dcparkrx.org

...vliše, který včera s průzkumem začal, inspirovala kniha Záhada slavkovského pokladu, kterou si přečetl před čtyřmi lety ... Kniha Tajemství slavkovského pokladu - Oldřich Růžička ... ... . "A protože mám tajemství rád, začal jsem se o celou věc zajímat podrobněji," vysvětluje obchodní ředitel softwarové firmy ecommerce.cz. Vydavatelství B4U Publishing vydalo podobných knížek víc. Velice úspěšné bylo Tajemství slavkovského pokladu, které získalo nominaci na cenu Magnesia Litera 2009, nebo Poklad kapitána Williama Kidda, což je dobrodružná kniha pro děti od 9 let plná pirátských map, šifer, záhad a pokladů. Univerzita Palackého v Olomouci Pedagogická fakulta Katedra primární pedagogiky MICHAELA ROUKOVÁ V. roník - prezenní studi ... Déčko — Česká televize ... . Univerzita Palackého v Olomouci Pedagogická fakulta Katedra primární pedagogiky MICHAELA ROUKOVÁ V. roník - prezenní studium Obor: Uitelství pro 1. stupeň ZŠ a anglický jazyk pro 1. stupeň ZŠ Tajemství slavkovského pokladu autor: Odřich RŮŽIČKA žánry: Mladší školní věk (6 - 11 let), Střední školní věk (11 - 14 let) / doporučil(a): PhDr. Milena ŠUBRTOVÁ, PhD. » více o knize. Tajný úkol pro tebe, Marka Mega a Fantoma autor: Thomas BREZINA Oldrich Ruzicka, Iva Sisperova. 4.50 avg rating — 2 ratings. ... Refresh and try again. Rate this book. Clear rating. 1 of 5 stars 2 of 5 stars 3 of 5 stars 4 of 5 stars 5 of 5 stars. Tajemství slavkovského pokladu. really liked it 4.00 avg rating — 2 ratings. Want to Read saving ... Oldřich Růžička - úspěchy na poli literárních cen. Nominace: Magnesia Litera - 2009 - Litera za knihu pro děti a mládež - Tajemství slavkovského pokladu Vítězství: Zlatá stuha - 2009 - Cena za literaturu faktu pro děti a mládež - Poklad boha Thovta Tajemství slavkovského pokladu by. Oldrich Ruzicka. really liked it 4.00 avg rating — 2 ratings. Want to Read saving ... Directed by Krystof Hanzlík. With Martin Havelka, Jirí Jelínek, Tereza Kasparová, Petr Koukal....

INFORMACE

AUTOR
Oldřich Růžička
DIMENZE
9,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství slavkovského pokladu.pdf

POPIS

Kniha pro děti od dvanácti let svým stylem a pojetím volně navazuje na knihu Poklad kapitána Williama Kidda. Tentokrát zavede čtenáře do počátku devatenáctého století, kdy se nedaleko moravského města Slavkova odehrávala legendární bitva tří císařů. Stejně jako v předcházejícím titulu, i zde se pojí dobrodružství a zábava s poznáváním historie. I příběh Jakuba a jeho strýce Františka je založený z velké části na skutečných událostech, které se odehrávaly v prosincových dnech roku 1805 a po nichž, o dvacet tři let později, následovala neméně dramatická dohra. I tato kniha přináší čtenářům interaktivní zážitek v podobě nedořešených úkolů, indicií a tajenek, které musí děti řešit spolu s hlavními hrdiny. Pokud se vašim dětem první kniha z naší dobrodružně-naučné edice líbila, neváhejte a vydejte se spolu s nimi hledat ruskou vojenskou pokladnu cara Alexandra.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství slavkovského pokladu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřich Růžička. Číst Tajemství slavkovského pokladu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY