O bílých slonech

O bílých slonech - Irena Dousková | Dcparkrx.org

...é na divadle. Nová autorčina próza je menšího rozsahu ... O bílých slonech - Irena Dousková | Elektronická kniha na ... ... . Děje se odehrávají v nedávné minulosti v obci kousek od Berouna. Během jednoho týdne se v kratších, propojených částech naplňuje známé dětské rozpočítadlo Štěstí, neštěstí ... O bílých slonech. To chci . Nová autorčina próza není rozsáhlá, zato bohatě ilustrovaná. Děje se odehrávají v nedávné minulosti v obci kousek od Berouna. Během jednoho týdne se v kratších částech naplňuje ... O bílých slonech - Irena Dousková | Databáze knih ... . Během jednoho týdne se v kratších částech naplňuje známé dětské rozpočítadlo Štěstí, neštěstí, láska, manželství, panenka, kolébka, hraběnka, smrt ... Kniha: O bílých slonech Autor: Irena Douskov á. Autorka vypráví letní příběh malé holčičky, který by se mohl na přelomu osmdesátých let dvacátého století odehrát v jakékoli české vesnici. ... Všechny informace o produktu Kniha O bílých slonech - Dousková Irena, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze O bílých slonech - Dousková Irena. O BÍLÝCH SLONECH Druhé město, Brno, 2008 ilustrácie Lucie Lomová 1. vydanie ISBN 978-80-7227-276-1 beletria, próza krátka, poviedky, podpis autora, 130 s., čeština hmotnosť: 213 g tvrdá väzba s prebalom, malý formát stav: veľmi dobrý NEPREDAJNÉ *arumcz* in *H-6-5* Legenda o bílých slonech: Proč sloužili jako trest siamských králů? ... Jde o sport, nebo obyčejné týrání zvířat? Skalní brána na ostrůvku Ko Khai. 25. 06. 2018. Hledání ztraceného ráje: Thajské pobřeží, ostrovy a národní parky. SLONECH snc | v. Buozzi 8/b, 60131 Ancona Tel. +39 071 2866666/2866430 | Fax: +39 071 2908986 [email protected] - [email protected]

INFORMACE

AUTOR
Irena Dousková
DIMENZE
6,66 MB
NÁZEV SOUBORU
O bílých slonech.pdf

POPIS

Nová autorčina próza není rozsáhlá, zato bohatě ilustrovaná. Děje se odehrávají v nedávné minulosti v obci kousek od Berouna. Během jednoho týdne se v kratších částech naplňuje známé dětské rozpočítadlo Štěstí, neštěstí, láska, manželství, panenka, kolébka, hraběnka, smrt. Próza má baladické ladění, atmosféra jakoby evokuje rozvlněný letní vzduch nad rozpáleným asfaltem.S ilustracemi Lucie Lomové.

Chcete si přečíst knihu?O bílých slonech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irena Dousková. Číst O bílých slonech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY