Válečníci, teroristé a jiní šílenci

Válečníci, teroristé a jiní šílenci - Jan Rybář | Dcparkrx.org

...řelom 20. a 21. stol., (rozpad sovětského bloku, pád totalitních režimů, rozmach mezinárodního terorismu atd ... Svet miest | Stojizato.sme.sk ... .) Jako teroristický útok na beslanskou školu, či beslanský školní masakr je označována situace mezi 1. a 3. zářím 2004, kdy se školní budovy ve městě Beslan v Severní Osetii na jihu Ruské federace zmocnili čečenští islamističtí separatisté.Během této krize bylo zadržováno jako rukojmí okolo 1200 žáků a jejich rodičů.. Celá situace vyústila 3. září v masakr ... Po ní následovalo volné pokračování s názvem Válečníci, ... Svet miest | Stojizato.sme.sk ... .. Celá situace vyústila 3. září v masakr ... Po ní následovalo volné pokračování s názvem Válečníci, teroristé a jiní šílenci (2008). Je také úspěšné autorem detektivky Čtvrtá kostka, která "vyřešila", kdo zavraždil Tychona Braheho. Navštívil desítky zemí světa, od Japonska přes Afghánistán a Irák po Guantánamo. Po ní následovalo volné pokračování s názvem Válečníci, teroristé a jiní šílenci (2008). V poslední době o sobě Jan Rybář nejčastěji prohlašuje, že je lektor. Jeho kurzy fotografování, tvůrčího psaní a mediálními tréninky prošly již stovky "studentů", a to i za hranicemi ČR. Válečníci, teroristé a jiní šílenci - Warriors, Terrorists and Other Lunatics (2008). Zobrazit více Zobrazit méně News Researcher, Czech Service - Part Time Válečníci, teroristé a jiní šílenci. 50 reportáží o přelomu století Rybář Jan odborná, populárně naučná. r.v. 2008, nakladatel Universum, 1. vyd., il. Válečníci, teroristé a jiní šílenci - Jan Rybář . Kniha Bojovníci, teroristi a iní šialenci obsahuje päťdesiat príbehov, ktoré sú prierezom zaujímavými reportážami z rôznych viac či menej šialených miest. Celok tvorí pomerne plastickú ilustráciu toho, čím svet v uplynulých dvadsiatich rokoch prešiel: od rozpadu ... Po ní následovalo volné pokračování s názvem Válečníci, teroristé a jiní šílenci (2008). Navštívil desítky zemí světa, od Japonska přes Afghánistán a Irák po Guantánamo. Napsal a nafotografoval stovky reportáží (pro MF DNES, ale například i pro český National Geographic). Válečníci, teroristé a jiní šílenci. 50 reportáží o přelomu století Rybář Jan odborná, populárně naučná. r.v. 2008, nakladatel Universum, 1. vyd., il. Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Jan Rybář. Beletrie pro děti do 10 let Beletrie pro děti nad 10 let Dětská dobrodružství Dívčí knihy Pohádky Básně, říkanky a písničky Sci-fi a fantasy pro děti Komiksy pro děti První čtení Pověsti...

INFORMACE

AUTOR
Jan Rybář
DIMENZE
12,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Válečníci, teroristé a jiní šílenci.pdf

POPIS

Toto je divoká knížka. Hned na začátku je autor, reportér Jan Rybář, postřelen a proti své vůli tak trochu vstoupí do historie. Následuje padesát více či méně uvěřitelných, avšak skutečných reportáží, v nichž dějiny už tvoří jiné postavy: válečníci, teroristé, diktátoři, ale též obyčejní lidé, jejichž příběhy vzdorují v novinářském archivu zapomnění, protože jsou zkrátka příliš napínavé.Podnikneme symbolickou cestu událostmi, které utvářely svět v posledních dvaceti letech - poputujeme troskami sovětského impéria, od Čečenska po Beslan, když začne věk terorismu, vyrazíme do romantických afghánských hor, prašných a krvavých uliček Iráku a nakonec i do tropického horka věznice na Guantánamu.Je to opravdu knížka divoká, nikoliv však ponurá. Což dokazuje i pár dalších postav této originální sbírky: filozof honící myš, horolezec milující hrady či nostalgická dáma, která pamatuje Rasputina. A tak jako v Rybářově první knížce, Historkách z konce světa, i zde platí: svět je - většinou - báječné místo.

Chcete si přečíst knihu?Válečníci, teroristé a jiní šílenci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Rybář. Číst Válečníci, teroristé a jiní šílenci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY