Talismany Feng-Šuej a Čínske léčivékuličky: Zdraví, harmonie, prosperita

Talismany Feng-Šuej a Čínske léčivékuličky: Zdraví, harmonie, prosperita - - | Dcparkrx.org

...spirála) ve Feng Shui, které svým majitelům a jejich rodinám pomáhají najít harmonickou cestu životem, zajistit štěstí, hojnost a zároveň také ochránit ... Zlatá karta ochrany - Kwan kung | Temple ... ... Oblast Bohatství a prosperity ve Feng shui neznamená jen spoustu peněz na bankovním účtu, ale především náš vnitřní pocit hojnosti, bez nějž není žádná finanční částka dost vysoká. Znamená také naši ochotu brát a dávat a tím podporovat plynulý tok energie bohatství v celém vesmíru. Talismany Feng-Šuej a léčivé kuličky pro zdraví Document has not been rated yet Rating: {{document.rating.value | number:1}} (Number of rated: {{document.rating ... Talismany Feng-Šuej a Čínske léčivé kuličky: Zdraví ... ... . Talismany Feng-Šuej a léčivé kuličky pro zdraví Document has not been rated yet Rating: {{document.rating.value | number:1}} (Number of rated: {{document.rating.count}} ) V tradici Feng šuej je drak symbolem štěstí, ochrany, rozhodnosti, moudrosti a blahobytu.Chrání svého majitele, i jeho domov. Drak také symbolizuje sílu, odhodlání a charisma. Je vhodný pro každého, kdo chce podpořit svou kariéru a zlepšit své vůdčí schopnosti. Drak také dokáže léčit nemoci a ochraňuje nás při cestách.Je proto vhodné vozit jej při cestování v ... Čínské mince mají dlouhou tradici a slouží jako mocná kouzla pro různé příležitosti. Ve Feng šuej se tradičně zavěšují na rudou stuhu a zauzlují se uzlem štěstí. Mince se většinou neumisťují na žádné specifické místo. Mohou se pověsit nad hlavní vchod, kde odvrací neštěstí a přitahují hojnost a radost do domova. Chryzokol je pověstný svou schopnosti "přivábit" skutečnou l...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Talismany Feng-Šuej a Čínske léčivékuličky: Zdraví, harmonie, prosperita.pdf

POPIS

Přehledná praktická kniha umožní čtenářům osvojit si rychle a snadno základní principy staročínského umění feng-šuej. Především si však díky ní budete moci vybrat vhodné předměty do bytu či na pracoviště, které jsou nejen dekorativní, ale působí i jako talismany, jež jsou schopny změnit váš život k lepšímu. Jak si uspořádat prostor tak, abychom žili v blahobytu.Talismany feng-šuej zaměřené na bohatství. Základní komponenty štěstí .

Chcete si přečíst knihu?Talismany Feng-Šuej a Čínske léčivékuličky: Zdraví, harmonie, prosperita ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Talismany Feng-Šuej a Čínske léčivékuličky: Zdraví, harmonie, prosperita Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY