Dívčí a chlapecká identita

Dívčí a chlapecká identita - Pavlína Janošová | Dcparkrx.org

...ká identita vývoj a úskalí; Autor: Pavlína Janošová; Nakladatelství: Grada; ISBN: 9788024722849 Dívčí a chlapecká identita - vývoj a úskalí (recenze) Zdena Chovancová Ze sexuologické ambulance přichází pro stavy deprese se závažnými suicidálními tendencemi Olga odmítající léčbu antidepresivy ... Dívčí a chlapecká identita - Pavlína Janošová ... ... . Olga je štíhlá transsexuálka, nápadná pro kontrast krásné, bílé pleti a černých obarvených vlasů, prochází ... Dívčí a chlapecká identita - Pavlína Janošová . Problematika dívčí a chlapecké identity je jedním z nejaktuálnějších témat na hranici sociální a vývojové psychologie a psychologie osobnosti. Autorka předkládá detailní přehled o pohlavním vývoji a jeho alternativách v jednotlivých období ... Dívčí a chlapecká identita | Knihy Grada ... ... Dívčí a chlapecká identita - Pavlína Janošová . Problematika dívčí a chlapecké identity je jedním z nejaktuálnějších témat na hranici sociální a vývojové psychologie a psychologie osobnosti. Autorka předkládá detailní přehled o pohlavním vývoji a jeho alternativách v jednotlivých obdobích i o specifikách vývoje ... Dívčí a chlapecká identita. vývoj a úskalí. Pavlína Janošová. Grada, 1. vydání, 2008 . Problematika dívčí a chlapecké identity je jedním z nejaktuálnějších témat na hranici sociální a vývojové psychologie a psychologie osobnosti. Autorka předkládá detailní přehled o pohlavním vývoji a jeho alternativách v ... Dívčí a chlapecká identita vývoj a úskalí Pavlína Janošová Problematika dívčí a chlapecké identity je jedním z nejaktuálnějších témat na hranici sociální a vývojové psychologie a psychologie osobnosti. Dívčí a chlapecká identita: Vývoj a úskalí. Praha: Grada Publishing, 2008. 288 s. ISBN 978-80-247-6745-1. S. 84. JARKOVSKÁ, Lucie. Gender před tabulí: Etnografický výzkum genderové reprodukce v každodennosti školní třídy. Praha: Sociologické nakladatelství. 2014. 196 s. ISBN 978-80-7419-119-...

INFORMACE

AUTOR
Pavlína Janošová
DIMENZE
8,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívčí a chlapecká identita.pdf

POPIS

Problematika dívčí a chlapecké identity je jedním z nejaktuálnějších témat na hranici sociální a vývojové psychologie a psychologie osobnosti. Autorka předkládá detailní přehled o pohlavním vývoji a jeho alternativách v jednotlivých obdobích i o specifikách vývoje genderově "nestandardních" dětí. Ovlivňuje rodinná situace formování rodové identity? Co je to vlastně intersexualita? Jak moc jsme ovlivněni okolím a stereotypy, do jaké míry jsou poruchy identity dědičné? Rádi byste našli na tyto a další otázky srozumitelné odpovědi, bez nutnosti se pídit po střípcích informací v zahraniční literatuře či na internetu? Snažíte se lépe porozumět chování dětí a dospívajících? Pak je tato publikace určena právě vám.

Chcete si přečíst knihu?Dívčí a chlapecká identita ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavlína Janošová. Číst Dívčí a chlapecká identita Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY