Jak z dobré firmy udělat skvělou

Jak z dobré firmy udělat skvělou - Jim Collins | Dcparkrx.org

...ré se ve světě prodalo přes 3 miliony výtisků, ukazuje, čím se odlišují firmy, které se z průměrných vyhouply mezi nejlepší ... Jak z dobré firmy udělat skvělou - Jim Collins | Knihy na ... ... . Jak z dobré firmy udělat skvělou 425,-375,-Skladem > 10 ks. Koupit. 4,8 Hodnotili 4 uživatelé 5 3x. 4 1x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 50+ zákazníků již zakoupilo. 100 % zákazníků doporučuje. Jak z dobré firmy udělat skvělou ... Jak z dobré firmy udělat skvělou. ... že se společnost změní z dobré ve skvělou? Za použití přísných testů určil Jim Collins a jeho výzkumný tým elitní sk ... Jak z dobré firmy udělat skvělou - Jim Collins | Knihy na ... ... . ... že se společnost změní z dobré ve skvělou? Za použití přísných testů určil Jim Collins a jeho výzkumný tým elitní skupinu společností, kterým se podařilo začít dosahovat skvělých výkonů a tyto skvělé výkony si udržet po dobu minimálně patnácti let. Jak byly skvělé? Všetky informácie o produkte Kniha Jak z dobré firmy udělat skvělou - Jim Collins, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Jak z dobré firmy udělat skvělou - Jim Collins. JAK Z DOBRÉ FIRMY UDĚLAT SKVĚLOU - JIM COLLINS. Existují společnosti, které navzdory těžkostem přemění dlouhodobě průměrný či ještě horší výkon na dlouhodobě ... Recenze: Jak z dobré firmy udělat skvělou Nabízí Jim Collins a jeho výzkumný tým revoluční odpověď na to, jak vytvořit opravdu skvělou firmu? Milan Charvát 21.07.2015. Sdílet; Sdílet; Další klasický bestseller, tentokrát s prodejem více jak 3 milionů kusů, což je vlastně na "ekonomicky" zaměřenou knihu vcelku ... Kupte knihu Jak z dobré firmy udělat skvělou (Jim Collins) s 4 % zľavou za 15.03 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Jak z dobré firmy udělat skvělou. Jim Collins. Jedinečná kniha (v originále Good to Great), které se ve světě prodalo již přes 3 miliony výtisků, ukazuje, čím se liší firmy, které se z průměrných vyhouply mezi nejlepší. Jak z dobré firmy udělat skvělou Překlad bestselleru Good to Great (e-kniha) Autor: Jim Collins. Studie zabývající se rozdílem mezi fungující firmou a skvělou prosperující výjimečnou firmou. Jak dosáhnout toho, aby vaše firma vyčnívala nad konkurenci a stala se nejlepší? Druh produktu: Elektronická kniha. ... Title: Jak z dobré firmy udělat skvělou - Jim Collins epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 1:39:33 PM...

INFORMACE

AUTOR
Jim Collins
DIMENZE
9,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak z dobré firmy udělat skvělou.pdf

POPIS

Existují společnosti, které navzdory těžkostem přemění dlouhodobě průměrný či ještě horší výkon na dlouhodobě skvělé výsledky? A pokud ano, jaké jsou univerzální určující vlastnosti, které způsobí, že se společnost změní z dobré ve skvělou? Za použití přísných testů určil Jim Collins a jeho výzkumný tým elitní skupinu společností, kterým se podařilo začít dosahovat skvělých výkonů a tyto skvělé výkony si udržet po dobu minimálně patnácti let. Jak byly skvělé? Po své transformaci vytvářely tyto firmy kumulované výnosy akcií, které překonávaly běžný akciový trh za patnáct let v průměru sedminásobně, což je dvakrát více, než společný výkon největších světových společností, jako např. Coca-Cola, Intel, General Electric a Merck. Výzkumný tým porovnával firmy, které se z dobrých staly skvělými, s pečlivě vybranou skupinou porovnávaných společností, kterým se přeměna z dobrých na skvělé nepodařila. V čem byl rozdíl? Proč se jedné skupině podařilo stát se skvělou, zatímco d ruhá skupina zůstala jenom dobrá? Výzkumný tým analyzoval historii všech osmadvaceti společností ve studii celých pět let. Po prozkoumání ohromného množství dat a tisíců stran rozhovorů objevil Jim Collins a jeho tým rozhodující faktory pro úspěšnou přeměnu dobrého ve skvělé - proč některé společnosti udělají velký skok vpřed a jiné ne. Poznatky zjištěné ve studii budou pro mnohé překvapením. Vrhají světlo na prakticky všechny oblasti manažerské strategie a praxe. Klíčové poznatky: Vůdcové 5. úrovně: Výzkumný tým šokovalo zjištění, jaký typ vůdce je potřebný k dosažení skvělosti. Ježčí koncepce (jednoduchost v rámci tří kruhů): Přeměna dobrého ve skvělé vyžaduje překročení prokletí kvalifikace. Kultura disciplíny: Spojíte-li kulturu disciplíny s etikou podnikání, získáte kouzelný recept na skvělé výsledky. Technologické akcelerátory: Firmy, které se z dobrých staly skvělými, mají na roli technologie odlišný pohled. Setrvačník a bludný kruh: Těm, kdo spouštějí programy radikálních změn a velkých restrukturalizací, se téměř s určitostí skok od dobrého ke skvělému nepodaří. "Některé klíčové koncepce objevené ve studii," poznamenává Jim Collins, "jsou v naprostém rozporu s naší moderní podnikatelskou kulturou a některé lidi upřímně rozčílí." Možné to je, ale kdo si může dovolit tato zjištění ignorovat?

Chcete si přečíst knihu?Jak z dobré firmy udělat skvělou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jim Collins. Číst Jak z dobré firmy udělat skvělou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY