Povídky přirozené i nadpřirozené

Povídky přirozené i nadpřirozené - Ondřej Sedláček | Dcparkrx.org

...Čína se počala zajímat o dějiny lidového románu a povídky, o které nám tu jde, teprve po světové válce ... Předlistopadová jablka - Sedláček Ondřej, Stehli Iren ... ... . Informace o nakladatelství Jalna. Připravované novinky. ČBDB.cz - Databáze knih. Životopisy autorů a jejich díla. Rozsáhlá knižní databáze. V Lovcích záhad je vše nadpřirozené docela přirozené, fantastické tu splývá s reálným. A tak se čtenáři spolu s lovci záhad setkají s tajemnými bytostmi, obry, upíry, čarodějnicemi, trpaslíky, draky a třeba i Velkou Bytostí. Discover Book Depository's huge selection of Miroslav Bartak books online. Free delivery worldwide on over 20 mil ... Nakladatelství Jalna ... . Discover Book Depository's huge selection of Miroslav Bartak books online. Free delivery worldwide on over 20 million titles. We use cookies to give you the best possible experience. By using our website you agree to ... Povídky přirozené i nadpřirozené. Ondřej Sedláček. 19 Jun 2008. povídky samotné, jméno a zároveň i pseudonym autora a název autorova projektu. ... Tma, jejich přirozené prostředí, už díky elektřině nepředstavovala pro þlověka žádnou hrozbou. Lidé ovládli nejen noc, ale také ... nadpřirozené bytosti svitla poslední naděje. Tehdy byla v rámci Ótova fikþního světa v...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Sedláček
DIMENZE
6,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Povídky přirozené i nadpřirozené.pdf

POPIS

Své "šuplíkové" prózy se rozhodl předložit široké čtenářské obci mladý debutující autor, který má ovšem k literární tvorbě všechny předpoklady: mj. absolvent textařiny a scénáristiky, aktivně činný jako hudební a reklamní textař, autor několika divadelních kusů a v současné době také pedagog na škole spojující umění a reklamu.Povídky přirozené a nadpřirozené jsou zážitkové příběhy s autobiografickými prvky. Autor má zajímavou schopnost fabulovat i ty nejvšednější situace. Jeho útlá sbírka nás okamžitě vtáhne do sebe. Proto se jeho povídky nečtou, ale prožívají. Každý čtenář si v nich najde něco ze svého života, ze svých každodenních prožitků, a příjemně se s nimi ztotožňuje.Kromě běžných životních zkušeností těží autor výrazně i z toho, že jeho život je momentálně "...asi padesát na padesát..." Neboli, jak sám o sobě říká: "...půl života před sametem, půl života po ... i když ta druhá půlka života se začíná povážlivě zvětšovat..." Jde tedy o dílo ve všech ohledech zralé a vzhledem k "poločasu" vzniku bych se nebál říci též vyzrálé. A to je jistě další důvod vstupu Ondřeje Sedláčka na spisovatelská prkna.V dnešní záplavě dravých a akčních story jsou zde po delším čase zase texty, které nechtějí šokovat. Texty, které čtenáři dopřejí příjemné pozastavení a chvíli na ohlédnutí v současné hektické době.

Chcete si přečíst knihu?Povídky přirozené i nadpřirozené ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Sedláček. Číst Povídky přirozené i nadpřirozené Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY