Území ostnatého drátu

Území ostnatého drátu - Karel Patočka | Dcparkrx.org

...-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 353 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2008 (1 ... Ploty, pletivo, oplocení - Ploty SAKA ... . vydání) Uprchlíci u ostnatého drátu na hranicích Lichtenštejnska čekají, až budou vpuštěni na území státu Patočka - Území ostnatého drátu (2008) Naše vojsko 2008, 1.české vydání, 353 stran, výborný stav. (X1154) Základní drát linie by mohly být vytvořeny zavěšovat několika pramenů ostnatého drátu mezi dřevěnými sloupky zaražen do země. Uvolněné vedení drátu může být efektivnější v zapletením než ty napjaté, a to ... Kniha Území ostnatého drátu - Trh knih - můj antikvariát ... ... . Uvolněné vedení drátu může být efektivnější v zapletením než ty napjaté, a to bylo běžné používat svitků ostnatého drátu za doručenou jen částečně natažené, tzv harmonika drát. Rusko-japonská válka byl válečný konflikt od února 1904 do září 1905 na Dálném východě mezi carským Ruskem a Japonským císařstvím o nadvládu nad Mandžuskem a Korejským poloostrovem.Bojovalo se převážně na území (a o území), které patřilo (ať přímo, či nepřímo) slábnoucí čínské říši dynastie Čching.. Na moři se Japonci nejprve snažili oslabit a ... Ploty, oplocení, pletivo - stavba a prodej . Jaro již přichází, a proto je čas obnovit oplocení kolem Vašich domů, zahrad a chatiček. Rozhodli jsme se od března snížit ceny nejprodávanějšího poplastovaného pletiva s pozinkovaným drátem o průměru 2,00 mm a poplastováním s průměrem drátu 3,00 mm.. Nadále pokračujeme v udržování nízkých cen podhrabových desek ... Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Karel Patočka. Místo v autobuse do demilitarizované zóny? Patnáct set korun. Kus ostnatého drátu jako suvenýr? Pět set korun. Čokoláda s logem DMZ? Dvě stě korun. Mít na svém území nejstřeženější hranici světa? K nezaplacení! Tzv. správní hranice Ruskem okupovaného gruzínského území se stále mění. Hraniční tabule umístěná na hranicích s „Jihoosetskou republikou" je opakovaně posouvána stále blíž k páteřní gruzínské silniční komunikaci a na druhé straně ostnatého drátu se ocitá stále větší území. Od poloviny 60. let byl využíván elektronický systém, jehož základem byla tzv. signální stěna, tedy více než dva metry vysoký plot z ostnatého drátu, napájeného slaboproudem. Spojení drátů způsobilo zkrat na tzv. signálním přístroji, který spouštěl alarm. „Pokládají miny na svém území podél plotu z ostnatého drátu," citoval Reuters jeden ze svých zdrojů na adresu Barmy. „Naše jednotky viděly tři až čtyřčlenné skupiny, jak pracují v blízkosti plotu z ostnatého drátu, jak cosi ukládají do země," uvedl zdroj. Je konec roku 1999 a ...

INFORMACE

AUTOR
Karel Patočka
DIMENZE
3,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Území ostnatého drátu.pdf

POPIS

Za Železnou oponou se neobvyklou cestou provázenou střelbou dostane příslušník československého vojenského zpravodajství, když jeho špionáž ve prospěch zahraniční rozvědky odhalila StB. Do vlasti se vrací, aby se účastnil provedení nebezpečných akcí proti totalitní moci. Osudy dalších osob dokreslují v řadě zápletek napínavý špionážní příběh, ve kterém nechybí pohled na praktiky StB, intriky a zločiny, které mají skrýt minulost.

Chcete si přečíst knihu?Území ostnatého drátu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Patočka. Číst Území ostnatého drátu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY