Serengeti: Pohled do africké divočiny

Serengeti: Pohled do africké divočiny - Reinhard Radke | Dcparkrx.org

...ají mezi rezervací a pláněmi parku Serengeti ... Praktické tipy: Jak vyrazit do Afriky na vlastní pěst? ... . Vydáme se do jednoho z nejzajímavějších národních parků na světě. Je to krajina vystavovaná monzunovým dešťům, požárům a občas i velkému suchu. Serengeti je místem, kypícím životem, je domovem ohromných stád býložravců i predátorů, kteří jsou na nich existenčně závislí. Exotický zájezd do Tanzánie vám připraví životní zážitky. V afrických národních parcích jako Ngoro N ... Africké safari | Cestujeme světem ... . V afrických národních parcích jako Ngoro Ngoro nebo Serengeti budete zblízka pozorovat slony a lvy, zatančíte si spolu s Masaji a vykoupete se na bělostných plážích Indického oceánu. Safaripark Serengeti v Hodenhagenu v Lüneburském vřesovišti je rozdělen na čtyři velké zážitkové světy: svět zvířat, svět opic, vodní svět a svět zábavy. Svět zvířat můžete projet vlastním autem nebo se můžete připojit ke skupinové prohlídce autobusem. Vyrazte na africké Offroad safari. Jen vy, stáda zvířat a spolehlivý průvodce. Vychutnejte si jízdu terénním vozem a pravou africkou večeři po návratu z divočiny. Zažijte podvečer mezi stády zvířat na pastvině Serengeti. Až vás přijde pozdravit zebra na vzdálenost ruky, zatají se vám dech. Serengeti bohužel není jedinou oblastí, ze které psi hyenovití vymizeli. Míst, na kterých jsou tyto šelmy už minulostí, bohužel přibývá, a to zejména ve východní Africe. Je neuvěřitelné, s jakou přesností si vzpomínám na okamžiky, kdy se mi do rukou poprvé dostala kniha Huga a Jane Goodallových Nevinné bestie. Psal ... Národní park Tsavo East v Keni: ráj červených slonů a milovníků africké krajiny . Rozloha: East: 9 065 km², West: 13 747 km² Založeno: 1948 A samozřejmě i jiné zvěře afrických savan, jako jsou lvi, gepardi, buvoli, zebry, žirafy, antilopy, paviáni a spousta pestrobarevného ptactva, početné pštrosí rodiny nevyjímaje. Tanzanie na svém území nabízí především krásu nedotčené divočiny v chráněných územích, kam se jezdí na safari. Národní parky východní Afriky jsou stále ještě plné zvěře. Nekonečné pláně Serengeti s nedozírnými stády zeber, pakoňů, žiraf, slonů, buvolů, gazel, kráter Ngorongoro s největší koncentrací ......

INFORMACE

AUTOR
Reinhard Radke
DIMENZE
8,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Serengeti: Pohled do africké divočiny.pdf

POPIS

Napínavá reportáž o jedinečném světě zvířat východní Afriky je poučným vyprávěním, doplněným o mistrovské fotografie. Od té doby, co Bernhard Grzimek vydal nyní již klasické dílo Ráj divokých zvířat se oblast východní Afriky stala ukazatelem, podle něhož lze usuzovat, zda jsme vůbec schopni ochránit původní přírodu planety Země. Zoolog a tvůrce filmů o zvířatech Reinhard Radke, poctěný několika mezinárodními cenami, líčí ve své strhující knize vzájemnou souhru všech tvorů, žijících v národním parku Serengeti. Radke za doprovodu neobyčejně nádherných snímků obou světově proslulých fotografů divokých zvířat Anupa a Manoje Shahových ukazuje, že Serengeti není ani osamocenou archou Noemovou, ani idylickým rájem na Zemi. Mnohem spíše je šťastnou náhodou zachovaným kouskem původní africké divočiny. Nabízí nám možnost pochopit, jak křehký, drahocenný a ochrany hodný je svět, v němž žijeme.

Chcete si přečíst knihu?Serengeti: Pohled do africké divočiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Reinhard Radke. Číst Serengeti: Pohled do africké divočiny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY