Z Aeskulapovy čtvrté kapsy

Z Aeskulapovy čtvrté kapsy - Svatopluk Káš | Dcparkrx.org

...tyřdílné antologie medicínských historek je věnována hlavně lékařům v terénu - tedy lékařům praktickým (a jejich vskutku svérázným pacientům) a lékařům zubním, lékařům vojenským a také tak zvané medicíně úřední ... Z Aeskulapovy čtvrté kapsy - Humor a satira | Pipkin.cz ... . Čtyřdílný výběr medicínských historek Z Aeskulapovy první, druhé, třetí a čtvrté kapsy, jehož první díl máte právě v rukou, je jakousi antologií těch nejlepších pří-běhů, které shromažďuji už přes třicet let. Jsou vybrá-ny z knih Aeskulapův úsměv, Doktorské historky Z Aeskulapovy druhé kapsy; Z Aeskulapovy třetí kapsy; Z Aeskulapovy čtvrté kapsy : obory terénní, aneb, Ti, kdo pracují hlavně s papíry a razítkem, jakož i zubařskými ... Z Aeskulapovy kapsy | Martinus ... . Jsou vybrá-ny z knih Aeskulapův úsměv, Doktorské historky Z Aeskulapovy druhé kapsy; Z Aeskulapovy třetí kapsy; Z Aeskulapovy čtvrté kapsy : obory terénní, aneb, Ti, kdo pracují hlavně s papíry a razítkem, jakož i zubařskými kleštěmi a laskavým slovem; Publicistika. Kocourkovští učitelé, jejich historie a tvorba; Čeští lékaři - spisovatelé, ISBN 80-86297-13-6 Knížka je prvním dílem chystaného čtyřdílného souboru medicínských historek Z Aeskulapovy první (druhé, třetí a čtvrté) kapsy, který představuje jakousi antologii těch nejzdařilejších humorných příběhů, jež autor - lékař-neurolog MUDr. Svatopluk Káš - sbírá již přes třicet let. Knížka je prvním dílem čtyřdílného souboru medicínských historek Z Aeskulapovy první (druhé, třetí a čtvrté) kapsy, který představuje jakousi antologii těch nejzdařilejších humorných příběhů, jež autor - lékař-neurolog MUDr. Svatopluk Káš - sbírá již přes třicet let. Nejsou to žádné vymyšlené... Knížka je prvním dílem pětidílného souboru medicínských historek Z Aeskulapovy první (druhé, třetí, čtvrté a páté) kapsy, který představuje jakousi antologii těch nejzdařilejších humorných příběhů, jež autor - lékař-neurolog MUDr. Svatopluk Káš - sbírá již přes třicet let. Nejsou to žádné vymyšle Knížka je prvním dílem chystaného čtyřdílného souboru medicínských historek Z Aeskulapovy první (druhé, třetí a čtvrté) kapsy, který představuje jakousi antologii těch nejzdařilejších humorných příběhů, jež autor - lékař-neurolog MUDr....

INFORMACE

AUTOR
Svatopluk Káš
DIMENZE
7,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Z Aeskulapovy čtvrté kapsy.pdf

POPIS

Kniha čtyřdílné antologie medicínských historek je věnována hlavně lékařům v terénu – tedy lékařům praktickým (a jejich vskutku svérázným pacientům) a lékařům zubním, lékařům vojenským a také tak zvané medicíně úřední. Značná část knihy obsahuje historky o zdravotních sestrách i ostatním zdravotnickém personálu, je zde i spousta humorného vyprávění o žákyních zdravotnických škol, kde autor, primář MUDr. Svatopluk Káš, také mnoho let učil.

Chcete si přečíst knihu?Z Aeskulapovy čtvrté kapsy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Svatopluk Káš. Číst Z Aeskulapovy čtvrté kapsy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY