Pod toskánským sluncem: Můj italský domov

Pod toskánským sluncem: Můj italský domov - Frances Mayesová | Dcparkrx.org

... University přednáší obor tvůrčího psaní ... Pod toskánským sluncem -- Můj italský domov - Knihy.ABZ.cz ... ... Pod toskánským sluncem -- Můj italský domov - Knihy.ABZ.cz ... University přednáší obor tvůrčího psaní. (můj italský domov) Předmětná hesla Mayes, Frances, 1940-Američanky - Itálie - 20.-21. stol. Každodenní život - Itálie Pod toskánským sluncem: Můj italský domov. Frances Mayesová ... Není divu, že se kniha americké spisovatelky Frances Mayesové Pod toskánským sluncem po svém vydání roku 1996 více než dva roky držela na žebříčku bestsellerů listu...

INFORMACE

AUTOR
Frances Mayesová
DIMENZE
12,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Pod toskánským sluncem: Můj italský domov.pdf

POPIS

Audiokniha vzpomínek vznikla na základě deníku z prvních pěti let autorčina pobytu v Toskánsku. Spolu s přítelem Nedem zakoupila opuštěnou vesnickou usedlost a rozhodla se ji zrenovovat tak, aby nenarušila její původní kouzlo. Kdo někdy renovoval dům, dobře ví, že na popis peripetií s tím spojených by nestačila ani celá kniha. Autorka se zaujetím ale zároveň humorným nadhledem popisuje práci na domě a setkání se svérázným italským naturelem. Historie, která doslova prorůstá krajinou, vynikající a přitom jednoduchá italská kuchyně a krásná příroda se slévají do bohaté mozaiky příběhů a vyprávění, které autorka okořenila více jak padesáti originálními recepty.

Chcete si přečíst knihu?Pod toskánským sluncem: Můj italský domov ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frances Mayesová. Číst Pod toskánským sluncem: Můj italský domov Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY