Když úzkost bolí

Když úzkost bolí - Jeroným Janíček | Dcparkrx.org

...ky zaznamenaly ... Spolupráce se v dnešním světě stává stále náročnější a zároveň nezbytnější ... Osm fyzických příznaků úzkosti. Bušení srdce, teplota i ... ... . Pokud chceme, aby vzniklo něco, na čem nám opravdu záleží, často musíme spolupracovat s lidmi, i když s nimi nesouhlasíme, nemáme je rádi nebo jim nedůvěřujeme. Autor, který má zkušenost s vyjednáváním v nejrůznějších kontextech ve více než padesáti zemích světa, popisuje ... Dobry den, před 3-4 dny jsem často chodila na záchod, v noci jsem se budila s pálením a bolestmi. A m ... Psychologie | Když ty nejsi ty | Nakladatelství Portál ... ... Dobry den, před 3-4 dny jsem často chodila na záchod, v noci jsem se budila s pálením a bolestmi. A měla jsem dost kalnou moc.Tak jsem si koupila urologicky čaj a celkem mi to pomohlo. Ted už nechodím tak často, ale stále me to trosku páli a k tomu me dnes začalo rano bolet v levým podbrisku, kde ta bolest sla až do zad. Ted vecer me bolí v oblasti ledvin, podbrisku a hlavně ... Autor vychází z letité osobní zkušenosti s jednou z úzkostných poruch a z poznání, že destigmatizace lidí trpících duševním onemocněním je procesem, závislým na kvalitě informací, které se k nemocnému a jeho okolí dostanou......

INFORMACE

AUTOR
Jeroným Janíček
DIMENZE
10,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Když úzkost bolí.pdf

POPIS

Autor vychází z letité osobní zkušenosti s jednou z úzkostných poruch a z poznání, že destigmatizace lidí trpících duševním onemocněním je procesem, závislým na kvalitě informací, které se k nemocnému a jeho okolí dostanou. Autorem není psychiatr, nýbrž novinář, který se o vlastní zkušenosti s úzkostnými stavy nebojí otevřeně hovořit. Nesupluje však pohled odborníka, je tím, kdo buduje most mezi lékařem a pacientem. Kapitoly vznikaly na základě rozhovorů s odborníky z oborů psychiatrie, interního lékařství, fyziologie, imunologie a urgentní medicíny.Kniha je určena lidem trpícím úzkostnými poruchami, jejich příbuzným, studentům medicíny a SZŠ a personálu nepsychiatrických zdravotnických zařízení.J. Janíček je expertním analytikem v oblasti médií a novinářem. Je autorem knižních rozhovorů s Václavem Klausem a Cyrilem Höschlem. V Radiu 1 připravuje a moderuje diskusní pořad Zátiší. Podstupuje psychoanalyticky orientovanou psychoterapii.

Chcete si přečíst knihu?Když úzkost bolí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeroným Janíček. Číst Když úzkost bolí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY