Umírání na splátky

Umírání na splátky - Roman Cílek | Dcparkrx.org

...tenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný ... Kniha Umírání na splátky - Reportér na stopě zločinu ... ... . Kniha obsahuje tři uzavřené dramatické kriminální příběhy ze současnosti se společným hrdinou. Hlavním aktérem knihy je reportér Jakub Krčmář: pátrací, či řečeno ... 0 hodnocení Umírání na splátky 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Kriminální reportér Jakub Kramář není nevěrohodným hrdinou bez bázně a hany, ale chlapem do nepohody a zarputilým hledačem pravdy ve stylu „padni komu padni". Občas se mýlí, ale jindy, snad ... Umírání na sp ... Umírání na splátky | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Občas se mýlí, ale jindy, snad ... Umírání na splátky. Roman Cílek. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 4 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 30.4. u Vás doma (Typy ... Třetí příběh nazvaný Příliš mnoho vdov zavádí reportéra Jakuba Kramáře do světa nelítostného podnikání, kde se jedna z nešťastných hrdinek vyjádří, že její život „se podobá umírání na splátky". Umírání na splátky - Roman Cílek. Kriminální reportér Jakub Kramář není nevěrohodným hrdinou bez bázně a hany, ale chlapem do nepohody a zarputilým hledačem pravdy ve stylu padni komu padni. Občas se mýlí, ale jindy, snad častěji, ho pátračská intuice vede správným směrem. Podobá se magnetu, který k sobě ... V příběhu Bratrovrah pomáhá umírajícímu muži, který chce dokázat svou nevinu. Třetí příběh nazvaný Příliš mnoho vdov zavádí reportéra Jakuba Kramáře do světa nelítostného podnikání, kde se jedna z nešťastných hrdinek vyjádří, že její život „se podobá umírání na splátky". Umírání na splátky levně 329 Kč Umírání duší - Markus Heitz Poté co beze stopy zmizel manžel Marlene von Bechsteinové, pouští se tato putující duše do pronásledování údajného únosce Gregora Duboise. Název: Umírání na splátky - Reportér na stopě zločinu. Autor: Roman Cílek. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Krimi, detektivky; ISBN: 978-80-206-1755-2. EAN: 9788020617552. Objednací kód: NA326887...

INFORMACE

AUTOR
Roman Cílek
DIMENZE
11,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Umírání na splátky.pdf

POPIS

Kniha obsahuje tři uzavřené dramatické kriminální příběhy ze současnosti se společným hrdinou. Hlavním aktérem knihy je reportér Jakub Krčmář: pátrací, či řečeno modním slovem investigativní žurnalista, posedlý vším tajemným a záhadným. Zarputilý hledač pravdy ve stylu „padni komu padni“. Člověk, v jehož genech je zakódován smysl pro běžnou i jaksi nadčlověčí spravedlnost a zdravá míra sociálního a lidského cítění. Ani zdaleka se nepodobá upoceným sběratelům bulvárních klepů, spíš je to někdo, koho lidé touží mít vedle sebe v okamžicích, kdy jim jde o hodně, někdy i o vše. Prožil vzestupy i pády, a z obojího si uměl vzít poučení.

Chcete si přečíst knihu?Umírání na splátky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roman Cílek. Číst Umírání na splátky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY