Návrh a tvorba webů: Vytváříme zákaznicky orientovaný web

Návrh a tvorba webů: Vytváříme zákaznicky orientovaný web - - | Dcparkrx.org

...ánek. Přeložil Bogdan Kiszka. (1999). Simon: Tvorba internetových aplikací v XML ... Návrh a tvorba webů - vytváříme zákaznicky orientovaný web ... . (2001). Tvorba WWW a WAP. Web design Návrh a tvorba webů Vytváříme zákaznicky orientovaný web Douglas K. Van Duyne, James A. Landay, Jason I. Hong 680 str. plnobarevných Datum vydání: březen 2005 Kód knihy: K0988 ISBN: 8025105083, EAN: 9788025105085 Podobné jednotky. Web ostrý jako břitva : návrh fungujícího webu pro webdesignery a zadavatele projektů / Hlavní autor: Řezáč, Jan, 1984- Vydáno: (2014) Návrh a tvorba webů : vytváříme zákaznicky orientovaný web / Hlavní autor: Van Duyne, Douglas K., 1966- Vydáno: (2005) Douglas K. Van Duyne: Návrh a tvorba webů - Vytváříme z ... Návrh a tvorba webů - vytváříme zákaznicky orientovaný web ... ., 1966- Vydáno: (2005) Douglas K. Van Duyne: Návrh a tvorba webů - Vytváříme zákaznicky orientovaný web . Knihy o tvorbě webů lze rozdělit do dvou kategorií - na ty ryze praktické (určené pro kodéry) a na ty, co jsou spíše teoretizující (určené pro manažery). Recenzovaná kniha patří do druhé... Kniha na prodej: Van Duyne, Douglas K: Návrh a tvorba webů - vytváříme zákaznicky orientovaný web, 2005. Cena 155 Kč. Antikvariát 11 Nebo v knihách: Návrh a tvorba webů Podtitul: Vytváříme zákaznicky orientovaný web. Uvedené příklady je však možné použít i pro celou řadu dalších webových žánrů. Kniha postihuje všechny aspekty od návrhu webu, přes navigaci a správu obsahu, po e-komerci a hladkou funkčnost webu. Webdesign pro úplné začátečníky Návrh a tvorba webů - vytváříme zákaznicky orientovaný web. Název: Návrh a tvorba webů - vytváříme zákaznicky orientovaný web. Autor: Douglas K. Van Duyne; James A. Landay; Jason I. Hong. Ilustrátor: fotografické a obrazové přílohy. Rok vydání: 2005. Počet stran: 672 s. Klient rozumí svému byznysu, ale webdesignér musí vědět, jak udělat fungující web, který přinese konverze, ... 4.2 ⋅ Tvorba layoutu 4.2.1 ⋅ Úvod 4.2.2 ⋅ Kontajner 4.2.3 ⋅ Hlava ... Návrh a tvorba webů - Vytváříme zákaznicky orientovaný web. Návrh a tvorba webů Vytváříme zákaznicky orientovaný web. Design Thinking Tools Instruments Utensils. Návrh a tvorba webů -- Vytváříme zákaznicky orientovaný web. Češi v síti 2009 - 2013 ( Social Marketers Summit ) Design Thinking Company Logo Marketing Logos Texting Návrh a tvorba webů : vytváříme zákaznicky orientovaný web / Douglas K. van Duyne, ... New York : WH Freeman, 2003. - xxxiii, 973 s., [80] s. příl., il. ... HitchHiker.ic.cz - Stopařův průvodce galaxií 33letý Freeman se své profesi věnuje s velkou vášní, což je patrné i při našem rozhovoru. ... Ostatní | Web design Návrh a tvorba webů Vytváříme zákaznicky orientovaný web Douglas K. Van Duyne, James A. Landay, Jason I. Hong 680 str. plnobarevných Datum vydání: březen 2005 Kód knihy: K0988 ISBN:... skupiny. V takovém případě může pomoci analýza konkurenčních webů, čtení diskuzí spojených s vaším oborem či výzkum pomocí dotazníků. Pokud ji...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Návrh a tvorba webů: Vytváříme zákaznicky orientovaný web.pdf

POPIS

Umíte navrhnout a vytvořit webové stránky, se kterými jste spokojeni. Základem úspěchu stránek je však mnohem víc než jen dobrý pocit autora. Je jím spokojenost a přízeň návštěvníků. Ale jak dosáhnout toho, aby váš web získal stálé zájemce, přitahoval další a přinášel zisk? Vytvoření úspěšného webu vyžaduje orientaci v očekáváních a potřebách potenciálních návštěvníků, znalosti osvědčených řešení, zkušenosti a smysl pro detail. Většinu z této práce za vás udělali autoři webdesignery obdivované knihy The Design of Sites, v českém vydání nazvané Návrh a tvorba webů. Kniha na základě detailních průzkumů a analýzy více než stovky známých webů extrahuje zásady a nejlepší postupy, kterými vašim zákazníkům připravíte podmínky pro příjemnou zkušenost s návštěvou vašeho webu a sami získáte konkurenční výhodu. V této obsáhlé publikaci naleznete kromě podrobných analýz kompletní sadu modelových designů s osvědčenými řešeními na řadu designérských problémů. Uvedené modely můžete použít pro široké spektrum webových žánrů. Postihují každý z významných aspektů návrhu webu, od navigace a správy obsahu až po e-komerci a hladkou funkčnost webu. Vzory nejen zvýší užitečnost a kvalitu vašich internetových stránek, ale usnadní a zkrátí jejich vývoj.

Chcete si přečíst knihu?Návrh a tvorba webů: Vytváříme zákaznicky orientovaný web ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Návrh a tvorba webů: Vytváříme zákaznicky orientovaný web Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY