Etapové hry v přírodě

Etapové hry v přírodě - Majka Foglová | Dcparkrx.org

...vé hry Království Zlaté víly (13 etap), Cesta do pravěku (15 etap), Zloba Vládce větrů (6 Ceny sú v EUR vrátane DPH ... Etapové hry v přírodě - Sport a hry s dětmi | Pipkin.cz ... . 1; 2; 3; 4; 5; 6; Copyright © ABRA ESHOP 2015 | Kontakt | Obchodné podmienky Etapové hry v přírodě 2008, M. Foglová Kniha navazuje na úspěšný titul Táborové etapové hry (Portál, 2006) a přináší čtyři nové hry: Království Zlaté víly (13 etap), Cesta do pravěku (15 etap), Zloba Vládce větrů (6 etap) a Věštba Chalnaka-Velkého mága (10 et... tak děti k větší aktivitě a lepší spolupráci na škole v přírodě. Úkoly: Návrh dlouhodobé etapové hry a lib ... POHYBOVÉ HRY V PŘÍRODĚ - Univerzita Karlova ... ... tak děti k větší aktivitě a lepší spolupráci na škole v přírodě. Úkoly: Návrh dlouhodobé etapové hry a libreta Zjištění věkové hranice pro hru Konzultace s ostatními vychovateli Sestavení jednotlivých etap a jejich podrobné vypracování Materiální zajištění Hry jsou vhodné pro skupiny 20 až 80 dětí ve věku 6-11 let a určené pro delší pobyty v přírodě. Z publikace mohou čerpat celoroční inspiraci oddíloví vedoucí na táborech, náčelníci skautských družin, organizátoři volnočasových aktivit na školách v přírodě nebo v ozdravovnách a pořadatelé skupinových akcí ... Etapové hry. Kompetence. Hry a aktivity. Příklady dobré praxe. O dětech trochu jiných. O dětech trochu jiných; Neklidné a nesoustředěné. Specifické poruchy učení. Mentální retardace. Týrané a zneužívané. Úzkostné a bojácné. Poruchy autistického spektra. Sociálně znevýhodněné. Poruchy zraku. Poruchy sluchu ......

INFORMACE

AUTOR
Majka Foglová
DIMENZE
9,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Etapové hry v přírodě.pdf

POPIS

Kniha navazuje na úspěšný titul Táborové etapové hry (Portál, 2006) a přináší čtyři nové hry: Království Zlaté víly (13 etap), Cesta do pravěku (15 etap), Zloba Vládce větrů (6 etap) a Věštba Chalnaka-Velkého mága (10 etap). Děti se při nich učí mj. rozlišovat dobré a špatné lidské vlastnosti a vážit si hodnot jako je ohleduplnost, empatie, spolupráce a ochota pomoci druhému v nouzi. Hry jsou vhodné pro skupiny 20 až 80 dětí ve věku 6–11 let a určené pro delší pobyty v přírodě. Z publikace mohou čerpat celoroční inspiraci oddíloví vedoucí na táborech, náčelníci skautských družin, organizátoři volnočasových aktivit na školách v přírodě nebo v ozdravovnách a pořadatelé skupinových akcí pro děti. M. Foglová je dlouholetá oddílová vedoucí, všechny hry má vyzkoušené v praxi.

Chcete si přečíst knihu?Etapové hry v přírodě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Majka Foglová. Číst Etapové hry v přírodě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY