Když král ztrácí Francii

Když král ztrácí Francii - Druon Maurice | Dcparkrx.org

...: 13 × 20 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Když král ztrácí Francii - Prokletí králové 7 - Druon Maurice - Tímto románem končí velkolepá historická epopej o osudech francouzského království od panování Filipa IV ... Středověk ve Francii - Franina.eu ... . Sličného a popravy templářů po vypuknutí stoleté války mezi Francií a Anglií. V Název: Prokletí králové 7 - Když král ztrácí Francii. Autor: Maurice Druon. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Historické romány; ISBN: 978-80-7197-326-3. EAN: 9788071973263. Objednací kód:- Popis: Když král ztrácí Francii V sedmém a posledním dílu historické fresky Prokletí králové ... Středověk ve Francii - Franina.eu ... . Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Historické romány; ISBN: 978-80-7197-326-3. EAN: 9788071973263. Objednací kód:- Popis: Když král ztrácí Francii V sedmém a posledním dílu historické fresky Prokletí králové se autor vrací k vládě Jana II. Historie přiřkla tomuto králi přízvisko Jan Dobrý, ale byl to panovník stejně marnivý a krutý jako nerozhodný a neschopný. O čem je kniha Když král ztrácí Francii? V sedmém a posledním dílu historické fresky Prokletí králové se autor vrací k vládě Jana II. Historie přiřkla tomuto králi přízvisko Jan Dobrý, ale byl to panovník stejně marnivý a krutý jako nerozhodný a neschopný. V době jeho vlády prožívá Francie hlubokou krizi: vysocí ... - Když král ztrácí Francii 14. století Francie francouzská literatura historický román Maurice Druon , překlad Dana Melanová Maurice Druon - KDYŽ KRÁL ZTRÁCÍ FRANCII. V sedmém a posledním dílu historické fresky Prokletí králové se autor vrací k vládě Jana II. Historie přiřkla tomuto králi přízvisko Ja...

INFORMACE

AUTOR
Druon Maurice
DIMENZE
11,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Když král ztrácí Francii.pdf

POPIS

V sedmém a posledním dílu historické fresky Prokletí králové se autor vrací k vládě Jana II. Historie přiřkla tomuto králi přízvisko Jan Dobrý, ale byl to panovník stejně marnivý a krutý jako nerozhodný a neschopný. V době jeho vlády prožívá Francie hlubokou krizi: vysocí šlechtici rozdělují zemi vzájemnými vádami, Anglie uplatňuje své dědické požadavky na francouzské království, obyvatele drtí vysoké daně, zemi pustoší mor a král vrší jednu chybu na druhou. Vyprávění o panovníkovi nám odhaluje celou neveselou historii království. Historii nešťastnou a krvavou, která dovede krále až k osudné bitvě u Poitiers.

Chcete si přečíst knihu?Když král ztrácí Francii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Druon Maurice. Číst Když král ztrácí Francii Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY