Profesionální asistentka: Účinná podpora managementu

Profesionální asistentka: Účinná podpora managementu - Rosita Castrill Ciglerová | Dcparkrx.org

...ůhonu 22, Praha 7 tel.: +420 220 386 401, fax: +420 220 386 400 www ... Profesionální asistentka -- Účinná podpora managementu ... ... Profesionální sekretářka-asistentka a její efektivní ... ... ůhonu 22, Praha 7 tel.: +420 220 386 401, fax: +420 220 386 400 www.grada.cz jako svou 3165. publikaci Odpovědný redaktor PhDr. Tak jako je profesionální asistentka pravou rukou svého šéfa nebo týmu, je tato knížka pravým pomocníkem asistentky. Čtivá a praktická příručka zkušené autorky. ... Profesionální asistentka — Účinná podpora managementu ... Všechny informace o produktu E-book elektroni...

INFORMACE

AUTOR
Rosita Castrill Ciglerová
DIMENZE
12,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Profesionální asistentka: Účinná podpora managementu.pdf

POPIS

Tak jako je profesionální asistentka pravou rukou svého šéfa nebo týmu, je tato knížka pravým pomocníkem asistentky. Čtivá a praktická příručka zkušené autorky a office manažerky je určena začínajícím i zkušenějším asistentkám. Jde o manuál, ve kterém najdete rady, jak rozvíjet svou osobnost s cílem stát se úspěšnou asistentkou, jak nejlépe a nejrychleji zvládnout jednotlivé úkoly, jak vyřešit konkrétní problémy a spory či jak úspěšně zvládat praktické činnosti typu firemní korespondence, telefonování, rezervace, zařizování propagačních předmětů apod. Pokud se chcete stát úspěšnou asistentkou, je pro vás tato kniha nepostradatelná.

Chcete si přečíst knihu?Profesionální asistentka: Účinná podpora managementu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rosita Castrill Ciglerová. Číst Profesionální asistentka: Účinná podpora managementu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY