Tři dcery a matka

Tři dcery a matka - Pierre Louys | Dcparkrx.org

...ela Tři dcery a matka (Trois Filles de leur mére,1926) patří k Louysovým nejprovokativnějším prozám ... Matka má tři dcery a všechny jsou ještě - Vtipy - NTX.cz ... . Její rukopis byl nalezen mezi texty v autorově pozůstalosti a předlohou se jí údajně stala Louysova osobní zkušenost, již během dvou dnů prožil s nedospělými dívkami a jejich matkou. Novela Tři dcery a matka (Trois filles de leur mere, 1926) patří k Louysovým nejprovokativnějším prózám. Její rukopis byl nalezen mezi texty v autorově pozůstalosti a předlohou se jí údajně stala Louysova ... Matka má tři dcery a všechny jsou ještě - Vtipy - NTX.cz ... . Její rukopis byl nalezen mezi texty v autorově pozůstalosti a předlohou se jí údajně stala Louysova osobní zkušenost, již během dvou dnů prožil s nedospělými dívkami a jejich matkou. Matka má tři dcery a všechny jsou ještě panny. Všechny tři mají svatbu krátce po sobě. Protože se jejich matka trochu obává, jak si poradí s prvním sexuálním zážitkem, řekne jim, aby poslaly pohled ze svatební cesty a nějakým diskrétním způsobem sex popsaly. Novela Tři dcery a matka (Trois filles de leur mere, 1926) patří k Louÿsovým nejprovokativnějším prózám.Její rukopis byl nalezen mezi texty v autorově pozůstalosti a předlohou se jí údajně stala Louÿsova osobní zkušenost, již během dvou dnů prožil s nedospělými dívkami a jejich matkou. Novela Tři dcery a matka (Trois filles de leur mere, 1926) patří k Louysovým nejprovokativnějším prózám. Její rukopis byl nalezen mezi texty v autorově pozůstalosti a předlohou se jí údajně stala Louysova osobní zkušenost, již bě...

INFORMACE

AUTOR
Pierre Louys
DIMENZE
3,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Tři dcery a matka.pdf

POPIS

Novela Tři dcery a matka (Trois Filles de leur mére,1926) patří k Louÿsovým nejprovokativnějším prozám. Její rukopis byl nalezen mezi texty v autorově pozůstalosti a předlohou se jí údajně stala Louÿsova osobní zkušenost, již během dvou dnů prožil s nedospělými dívkami a jejich matkou.A skutečně, v tomto skandálním příběhu se matka oddává incestnímu a pedofilnímu vztahu se svými třemi dcerami, jimž nevěřícně, zato zdatně sekunduje sám vapravěč. Není jen aktérem hrubých fyzických hrátek, ale také posluchačem, jemůž se dívky svěřují se svými předchozími sexuálními zkušenostmi a touhami, v nichž vedle řady perverzních praktik figuruje také zoofilie. Právě proto je tento text svým tématem a smělostí v rámci světové literatury silně kontroverzní i dnes.

Chcete si přečíst knihu?Tři dcery a matka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pierre Louys. Číst Tři dcery a matka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY