Unijóga

Unijóga - Jan Knaisl, | Dcparkrx.org

...a vnitřní spokojenosti, kteří si chtějí udržet dobrou kondici a rádi by porozuměli svému poslání ve světě, je určena kniha manželů Knaislových ... Kurzy jógy | Knížky ... . Oba již léta seznamují zájemce s filozofií i praxí jógy, a tak vědí, kterých informací se nedostává. Poutavým způsobem přibližují smysl složitých pojmů a definicí, vysvětlují ... Bazar - Všem lidem, kterým záleží na vnitřní spokojenosti, kteří si chtějí udržet dobrou kondici a rádi by porozuměli svému poslání ve světě, je určena kniha ... Unijóga - Jan Knaisl. Všem lidem, kterým záleží na vnitřní spokojenosti, kteří si chtějí udržet dobrou kondici a rádi by porozuměli svému po ... Unijóga - Jan Knaisl, Ivana Knaislová | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Unijóga - Jan Knaisl. Všem lidem, kterým záleží na vnitřní spokojenosti, kteří si chtějí udržet dobrou kondici a rádi by porozuměli svému poslání ve... Unijóga (vydalo nakladatelství BETA Dobrovský, v roce 2007) Všem lidem, kterým záleží na vnitřní spokojenosti, kteří si chtějí udržet dobrou kondici a rádi by porozuměli svému poslání ve světě, je určena kniha Unijóga. Unijóga Kód: Přidat do seznamu přání. Autor: Ivana Knaislová. 93 Kč běžná cena 99 Kč. Přeškrtnutá cena je maloobchodní cena (MOC) stanovená nakladatelem, za kterou knihu prodávají obvykle česká kamenná knihkupectví. Pokud máme zboží od zahraníčního dodavatele je přeškrtnutá cena vypočítaná z jím uvaděné MOC ... Všem lidem, kterým záleží na vnitřní spokojenosti, kteří si chtějí udržet dobrou kondici a rádi by porozuměli svému posl Internetové a kamenné knihkupectví. Seženeme i málo známé knihy. Komentáře, hodnocení, recenze a informace o knize Unijóga od autora Ivana Knaislová. Unijóga. Vyprodáno (2007 BETA Dobrovský) Tato výpravná publikace o józe obsahuje 400 str...

INFORMACE

AUTOR
Jan Knaisl,
DIMENZE
10,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Unijóga.pdf

POPIS

Všem lidem, kterým záleží na vnitřní spokojenosti, kteří si chtějí udržet dobrou kondici a rádi by porozuměli svému poslání ve světě, je určena kniha manželů Knaislových. Oba již léta seznamují zájemce s filozofií i praxí jógy, a tak vědí, kterých informací se nedostává. Poutavým způsobem přibližují smysl složitých pojmů a definicí, vysvětlují základní i méně známé techniky, seznamují čtenáře s různými cestami jógy, přinášejí informace u nás publikované poprvé. Knihu doprovázejí názorné ilustrace a zejména krásné barevné fotografie s popisem jednotlivých cviků.

Chcete si přečíst knihu?Unijóga ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Knaisl,. Číst Unijóga Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY