Fízl

Fízl - Jesper Stein | Dcparkrx.org

...n, but computer aligned, which might cause mistakes ... Fízl Band - Hlavní stránka | Facebook ... . They come from many sources and are not checked. Be warned. fízl m secret policeman; Synonyms . See also policista; Further reading . fízl in Příruční slovník jazyka českého, 1935-1957; fízl in Slovník spisovného jazyka českého, 1960-1971, 1989 Fízl book. Read reviews from world's largest community for readers. Fízl Autor: Placák, Petr Nakladatel: Torst EAN: 9788072153237 ISBN: 978-80-7215-323-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 316 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2007 (1. vydání) ... Get this from a library! Fízl. [Pe ... fízl - Wikislovník ... . vydání) ... Get this from a library! Fízl. [Peter Placák] COVID-19 Resources. Reliable information about the coronavirus (COVID-19) is available from the World Health Organization (current situation, international travel).Numerous and frequently-updated resource results are available from this WorldCat.org search.OCLC's WebJunction has pulled together information and resources to assist library staff ... Fízl Band. 295 likes · 11 talking about this. Žánrově téměř univerzální hudební seskupení z Poličky a blízkého okolí, hrající po všech možných koutech naší republiky na veřejných, i soukromých akcích. Fízl je hovado a může být ...

INFORMACE

AUTOR
Jesper Stein
DIMENZE
8,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Fízl.pdf

POPIS

Kniha s hlavním hrdinou Axelem Steenem volně navazuje na dvě předchozí (Neklid, Sbohem ptáčku). Kariéra vyšetřovatele Axela se hroutí a on se stále více propadá do závislosti na drogách. Jeho neutěšené situace využije nadřízený, který ho v přísném utajení zapojí do vyšetřování organizovaného zločinu souvisejícího s prodejem drog. Axel se zaplete s kodaňským bossem Moussou a v ohrožení je nucen spáchat i trestné činy. Zároveň je Moussa až příliš dobře informován o tom, co podnikají policejní složky, a to pro Axela představuje velké riziko. Unese Axel tíhu svého úkolu nebo zvolí zdánlivě jednodušší cestu drogového opojení?

Chcete si přečíst knihu?Fízl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jesper Stein. Číst Fízl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY