Terapie afázie: Teorie a případové studie

Terapie afázie: Teorie a případové studie - Zsolf Cséfalvay, | Dcparkrx.org

...dka praha dohodou. terapie afÁzie teorie a pŘÍpadovÉ studie autor : zsolt csÉfalvay a kolektiv autorŮ vydalo nakladatelstvÍ portÁl v praze roku 2007 mĚkkÁ vazba 176 stran ČeskÉ vydÁnÍ prvnÍ isbn 978-80-7367-316-1 stav knihy je jako novÝ a ... Terapie afázie - Portaro - catalog Lékařská knihovna FN Brno ... ... Diplomová práce. Praha: Ústav českého jazyka a teorie komunikace FF UK 2004. 20. Karlík P. Dominace (závislost syntaktická). In: Encyklopedický slovník češtiny. Praha: Nakladatelství Lidové noviny 2002: 114- 115. 21. Cséfalvay Z, Košťálová M, Klimešová M. Dia­gnostika a terapie afázie, alexie, agrafie (manuál). TERAPIE AFÁZIE ,TEORIE A PŘÍPADOVÉ STUDIE AUTOŘ:CSÉFALVAY,MARKOVÁ A K. VYDAL PORT ... Terapie afázie : teorie a případové studie ... . Praha: Nakladatelství Lidové noviny 2002: 114- 115. 21. Cséfalvay Z, Košťálová M, Klimešová M. Dia­gnostika a terapie afázie, alexie, agrafie (manuál). TERAPIE AFÁZIE ,TEORIE A PŘÍPADOVÉ STUDIE AUTOŘ:CSÉFALVAY,MARKOVÁ A K. VYDAL PORTÁL 2007, Č.V.Í I . - Nabídka - Starožitná klec pro ptáky - Nabídka - Bengálská koťátka s PP (Praha) - Nabídka - Lexar CF 256GB 1066x Professional UDMA7 160 MBs - Nabídka - Lexar CF 256GB 1066x Professional UDMA7 160 MBs - Nabídka -...

INFORMACE

AUTOR
Zsolf Cséfalvay,
DIMENZE
6,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Terapie afázie: Teorie a případové studie.pdf

POPIS

Afázie je ztráta schopnosti mluvit a rozumět mluvené řeči po ložiskovém poškození mozku. Kniha přináší přehled teoretických koncepcí afázie (proč a jak vzniká, jak se projevuje), přehled metodik hodnocení (diagnostika afázie) a především terapeutické postupy, které lze efektivně uplatnit v každodenní praxi.Hlavní náplní je podrobný popis v ČR doposud nepublikovaných terapeutických postupů způsobem, který umožňuje, aby je terapeuti (logopedi, psychologové, lékaři) mohli použít v praxi. Terapeutická část práce má charakter "terapeutického manuálu". Kromě popisu terapie obsahuje i případové studie pacientů s afázií. Důležitá je i část věnovaná skupinové terapii afázií - tato terapie je u nás málo známá a málo využívaná.Knihu ocení logopedi, psychologové, lékaři, rehabilitační pracovníci i rodinní příslušníci pacientů s afázií.

Chcete si přečíst knihu?Terapie afázie: Teorie a případové studie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zsolf Cséfalvay,. Číst Terapie afázie: Teorie a případové studie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY