Bludiště odrazů

Bludiště odrazů - Sergej Lukjaněnko | Dcparkrx.org

....Pokračováním je román Lživá zrcadla ... Kniha Bludiště odrazů | Fantasyobchod.cz ... .. Stručný příběh Bludiště odrazů - Lukjaněnko, Sergej ; Hlavní hrdina diver neboli potápěč Leonid, zachraňuje hráče, kteří se v Hlubině čas od času ztrácejí. Takovým je i Smolař, postava, která bloudí po Hlubině, ale v reálném světě ... Bludiště odrazů. Sergej Lukjaněnko. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.6 z 5 hvězdiček 4 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 14.5. u Vás doma (Typy ... Bludiště odraz ... Bludiště odrazů - Sergej Lukjaněnko | Knihy Dobrovský ... .5. u Vás doma (Typy ... Bludiště odrazů (česky) Bludiště odrazů . Sergej Lukjaněnko. Bežná cena 12,05 € Cena v knihkupectvích je 12,05 € U nás ušetříte 1,63 € Ušetríte: 1,63 € 10.42 € Maloobchodní cena: 10,42 € Sleva: 0,00 € Skladom > 5 ks Tovar je pripravený k okamžitému odoslaniu ... Bludiště odrazů (česky) Knihu práve prezerá 1 ... Jedním z diverů je Leonid, který má vyvést záhadného Smolaře. Ten uvázl ve hře Bludiště smrti a pokusy o jeho vyvedení se nedaří, protože Smolař v reálném světě neexistuje. Kdo je tato tajemná Bytost? schovať popis. Nakladateľ: Nakladatelství TRITON,s.r.o. Bludiště odrazů Sergej Lukjaněnko Nakladatelé: Argo , Triton 2007 Kniha: Bludiště odrazů (Ser...

INFORMACE

AUTOR
Sergej Lukjaněnko
DIMENZE
11,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Bludiště odrazů.pdf

POPIS

Lidé mohou vstupovat do Hlubiny – vysněného světa virtuální reality, někdy se však nemohou vrátit zpět to skutečnosti. Tyto neštastníky vynášejí z Hlubiny diveři-potápěči, elita kybernetické společnosti Diver Leonid byl pověřen záchranou záhadného Smolaře, který uvázl ve hře Bludiště smrti. Události s tím spojené vedou k zásadní proměně tohoto světa. Román nabitý dobrodružstvím se stal základní příručkou ruských hackerů, jejich kultovní knihou, od které se nelze odtrhnout. Na Bludiště odrazů navazuje druhý román Lživá zrcadla.

Chcete si přečíst knihu?Bludiště odrazů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sergej Lukjaněnko. Číst Bludiště odrazů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY