Poslední plavky

Poslední plavky - Marie Formáčková | Dcparkrx.org

...rších generací Jiřího Lábuse, Rudolfa Hrušínského a Lubomíra Lipského ... Poslední plavky (2007) - Online, recenze, novinky | FILMTORO ... .… Film "Poslední Plavky" je příběhem Jardy Kuchaře, hrdiny zašlé éry tuzexového bonu. Jeho finanční příjem spočívá v pronájmu vlastního bytu. Každé léto je nucen trávit u opuštěného rybníka, kde provozuje ještě opuštěnější bufet. Jeho pravou rukou (a… Kromě toho Poslední plavky obsahují výjimečné množství chyb v kontinuitě, kdy např. někdo stojí v nějaké poloze, následuje střih, a on stojí ve zcela jiné ... Poslední plavky (2008) | ČSFD.cz ... . někdo stojí v nějaké poloze, následuje střih, a on stojí ve zcela jiné poloze. Jednu z nich můžete vidět dokonce i v traileru. Čtvrtníček hodí do rybníka ceduli, ta se zapíchne do dna metr od břehu a kouká z rybníka ven, načež ... Dámské plavky. Prohlédněte si naší nabídku dámských plavek, nalaďte se na šum moře, dálky, slunce, písek. V naší nabídce naleznete dámské plavky, jednodílné ve sportovním střihu, vhodné celoročně k bazénu, nebo krásné barevné, květované nebo jednobarevné. Film "Poslední Plavky" je příběhem Jardy Kuchaře, hrdiny zašlé éry tuzexového bonu. Jeho finanční příjem spočívá v pronájmu vlastního bytu. Každé léto je nucen trávit u opuštěného rybníka, kde provozuje ještě opuštěnější bufet. Jeho pravou rukou (a to je levák) je místní prosťáček Kamil Hošpes....

INFORMACE

AUTOR
Marie Formáčková
DIMENZE
9,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední plavky.pdf

POPIS

Knižní verze stejnojmenné rozmarné letní filmové komedie. Je příběhem Jardy Kuchaře, hrdiny zašlé éry tuzexového bonu. Jeho finanční příjem spočívá v pronájmu vlastního bytu. Každé léto je nucen trávit u opuštěného rybníka, kde provozuje ještě opuštěnější bufet. Jeho "pravou rukou" je místní prosťáček Kamil Hošpes. Mezi hrstku štamgastů bufetu patří dvojice traktoristů Jirka s Péťou a Jardův zapřísáhlý nepřítel, fanatický rybář Pepa Vrtílek se svým psem Pepíkem. Rozmarné letní dny jsou narušeny zjevením monstrsumce Lojzy, který sežere Vrtílkova psa.Jarda Kuchař v Lojzovi vidí šanci na regeneraci místního turistického ruchu. Povolává rybáře z celé republiky. A dva skutečně dojedou.

Chcete si přečíst knihu?Poslední plavky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Formáčková. Číst Poslední plavky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY