Lovci Duny

Lovci Duny - Kevin J. Anderson, | Dcparkrx.org

...Píseční červi Duny, Předehra k Duně: Harkonnenové, Piter de Vries, Seznam postav Duny ... Lovci Duny (Brian Herbert, Kevin J. Anderson) | Detail ... ... . Chronologie Duny. Chronologie Duny je přehled významných událostí v románové sci-fi sérii ''Duna'', kterou vytvořil americký spisovatel Frank Herbert (1920-1986), na jehož dílo po jeho smrti navázal jeho syn Brian Herbert ve spolupráci s ... Hledáte Kapitula: Duna od Frank Herbert? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Lovci Duny (2006) Po tom, čo Ithaca opustila Kapitulu aj so svoj ... Píseční červi Duny - Wikipedie ... . 33 prodejen po celé ČR Lovci Duny (2006) Po tom, čo Ithaca opustila Kapitulu aj so svojim drahocenným nákladom a nezvyčajnou posádkou na palube, musí sa skrývať pred tajomným Nepriateľom. Na Kapitule sa zatiaľ Murbella snaží spojiť oheň a vodu: „čarodejnice", Ctihodné Matky z Bene Gasseritu a „cundry", Ctené Matre. Kupte knihu Lovci Duny (Brian Herbert, Kevin J. Anderson) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Obsah knihy: Vichry Duny. Příběh začíná tam, kde Frank Herbert ukončil Spasitele Duny. Jessica, matka císaře Paula Atreida se vrací na pouštní planetu Dunu, aby se zúčastnila se pohřbu svého syna. Po Paulově sebevraždě se stala regentkou nad jeho dětmi duševně chorá a brutální Paulova sestra Alia....

INFORMACE

AUTOR
Kevin J. Anderson,
DIMENZE
6,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Lovci Duny.pdf

POPIS

Sedmá kniha z cyklu kronik o planetě Duna, fenomenálního díla světové sci-fi, spolu s plánovaným závěrečným dílem řady, nazvaným Píseční červi Duny, splétá dohromady velké dějové linie a oblíbené postavy klasického vesmíru Duny Franka Herberta. Tyto dva díly, vycházející přímo z Herbertovy osnovy, která se deset let skrývala v bezpečnostní schránce, konečně přinesou odpovědi na naléhavé otázky, jimiž se fanoušci Duny zabývají už dvacet let. Na konci románu Kapitula: Duna - poslední knihy ságy z pera Franka Herberta - unikla do nezmapovaného vesmíru loď, nesoucí směsici uprchlíků. Dala se na útěk před násilnickými Ctěnými matre, temnými protějšky benegesseritského Sesterstva. Téměř neporazitelné Ctěné matre se o překot vracejí do Starého impéria, hnány hrůzným a tajemným Nepřítelem. Lovci Duny popisují dramatické události exotického putování uprchlíků, nucených vyhýbat se ďábelským léčkám, které jim klade neznámý nelítostný Nepřítel. Osazenstvo lodi se rozhodlo podpořit své síly pomocí starých genetických technologií a oživilo několik klíčových postav z minulosti Duny, včetně Paula Muad´Diba, lady Jessiky, Stilgara, Thufira Hawata a dokonce i doktora Weillingtona Yueha. Každá z těchto postav využije své speciální schopnosti v blížící se náročné zkoušce. Neúspěch nepřichází v úvahu - v sázce je nejen přežití uprchlíků, ale i osud celé lidské rasy. Nový román velké epické Herbertovy ságy v sobě skrývá tolik překvapení, postav a dějových zvratů, že jistě potěší i toho nejnáročnějšího čtenáře.

Chcete si přečíst knihu?Lovci Duny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kevin J. Anderson,. Číst Lovci Duny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY