HTML, XHTML a CSS: Názorný průvodce tvorbou WWW stránek

HTML, XHTML a CSS: Názorný průvodce tvorbou WWW stránek - Elizabeth Castro | Dcparkrx.org

...astní internetovou prezentaci. Nové techniky si vyzkoušíte na snadno ... HTML, XHTML a CSS | Albatrosmedia.cz ... ... Kniha HTML, XHTML a CSS (Elizabeth Castro) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. HTML, XHTML a CSS - Názorný průvodce tvorbou WWW stránek 2009, E. Castro Šesté vydání světového bestselleru, jehož se ve světě v předchozích vydáních prodalo více než milion výtisků, je nejobsáhlejší moderní příručkou k tvorbě webových stránek na našem trhu. HTML, CSS, JavaScript na Martinus.cz. Nakupujte Knihy online. Čtenář ... HTML, XHTML a CSS (Elizabeth Castro) > kniha | PreSkoly.sk ... . HTML, CSS, JavaScript na Martinus.cz. Nakupujte Knihy online. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %. (2008). Tvorba WWW stránek - poznámky z přednášek. (2006). Webdesign-Nenuťte uţivatele přemýšlet. (2009). Wikipedie - Otevřená encyklopedie [online]. (2007). XHTML a CSS: názorný průvodce tvorbou WWW stránek. HTML, XHTML a CSS Názorný průvodce tvorbou WWW stránek Elizabeth Castro. 2,0 ... Elisabeth Castro je autorkou řady knih, v nichž se věnuje tvorbě webových stránek pomocí HTML, XHTML a CSS, skriptům CGI a skriptům jazyka Perl, nebo též publikování v blozích a grafice. Mimo nich napsala všech 5 předchozích vydání této ... (2006). Tvorba webových stránek. (2005). Mistrovství v PHP 5. (2002). WWW pro zelenáče. Neocortex, (2003). Webdesign - Nenuťte uživatele přemýšlet. (2004). Web design - kompletní průvodce. (2004). PHP a MySQL - Názorný průvodce tvorbou dynamických WWW stránek. CASTRO, Elizabeth. HTML, XHTML a CSS - Názorný průvodce tvorbou WWW stránek. Brno: Computer Press, 2007. 440 s. ISBN 978-8025-115-312. Doporučená literatura: GASSTON, Peter. ... MS SharePoint Designer II. 3. Tvorba stránek - základy HTML 4. Tvorba stránek pomocí XHTML + CSS - I. 5. Tvorba stránek pomocí XHTML + CSS - II. 6 ... Jedná se o průvodce tvorbou webových dokumentů krok za krokem. Autor vysvětluje historii a vývoj značkovacích jazyků, pro tvůrčí proces využívá jazyk XHTML. Vysvětluje význam kaskádových stylů CSS a jejich správné využití. Název: HTML5 a CSS3 - Názorný průvodce tvorbou WWW stránek. Autor: Castro Elizabeth, Hyslop Bruce. Titul je zařazen do žánrů: Učebnice, vzdělání › Počítače; ISBN: 978-80-251-3733-8. EAN: 9788025137338. Objednací kód: NA219790 Názorný průvodce tvorbou WWW stránek. Naučte se vytvářet webové stránky díky světovému bestselleru z oblíbené edice názorných průvodců. Ovládněte ne...

INFORMACE

AUTOR
Elizabeth Castro
DIMENZE
12,28 MB
NÁZEV SOUBORU
HTML, XHTML a CSS: Názorný průvodce tvorbou WWW stránek.pdf

POPIS

Autorka se v knize věnuje mimo jiného těmto tématům:Označení textu do odstavců či nadpisů, zalamování stránky do blokůTyp a řez písma, přidání obrázků, vytváření odkazů a navigaceTvorba interní i externí šablony stylů, selektorů a jejich kombinováníFormátování písma, textu, obrázků a prvků stránky pomocí CSSZměna pozadí, nastavení rozměrů, okrajů a rámečkuKompletní tvorba tabulek a formulářů a jejich částíTvorba layoutů, umístění elementů na stránce, řízení přetečení obsahuDynamické efekty jako je překreslení, vysunutí, zmizení elementuPřidání videa, skladeb MP3 a dalších multimédií do stránkyKaskádové styly pro mobilní telefony a tiskVolání a spouštění skriptu, efekty pomocí skriptůTestování a ladění kódu a optimalizace pro vyhledávačeTvorba zdrojů RSS a podcasting na vlastních stránkách Všechny zdrojové kódy použité v knize byly pečlivě lokalizovány do češtiny, takže jim snadno porozumí i začátečník. Zdrojové kódy spouštějící se z přehledného uživatelského rozhraní si může čtenář vyzkoušet po stažení z webové stránky knihy na adrese http://knihy.cpress.cz/K1439.

Chcete si přečíst knihu?HTML, XHTML a CSS: Názorný průvodce tvorbou WWW stránek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elizabeth Castro. Číst HTML, XHTML a CSS: Názorný průvodce tvorbou WWW stránek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY