Šlo jim o život

Šlo jim o život - Venda Dezortová | Dcparkrx.org

...přátel jako sportu, kdy se jednotlivé fragy počítají a z čísel se pak dělají statistiky, pořadí a různé tabulky ... Šlo jim o život - daryzivota.sk ... ... Šlo jim o život, přesto se fotili s kyslíkovou maskou v ... ... přátel jako sportu, kdy se jednotlivé fragy počítají a z čísel se pak dělají statistiky, pořadí a různé tabulky. Fragování ale existovalo i ve skutečné válce, jenže nemělo s tím počítačovým nic společného. Šlo jim o život, přesto se fotili s kyslíkovou maskou v letadle 25. července 2015 0:18 , aktualizováno 0:18 Autoportréty pomocí mobilního telefonu jsou pro někter...

INFORMACE

AUTOR
Venda Dezortová
DIMENZE
11,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Šlo jim o život.pdf

POPIS

Knížka obsahuje vyprávění o životních osudech známých a významných lidí: jak se dostali na vrchol, co mají rádi, co je ovlivnilo a také o situaci, kdy se ocitli na křižovatce života a smrti. Nechybělo mnoho a už nemuseli být mezi námi. Zřejmě všichni, o kterých je tu řeč, mají svého anděla strážného. Těm andělům to muselo dát dost zabrat, aby je z toho dostali, jak vyplývá z vyprávění. O svých křižovatkách vyprávějí např. Karel Vágner, Miloslav Stingl, Dagmar Kludská, Miroslav Moravec, Arnošt Lustig, Kateřina Stočesová či Osmany Laffita.

Chcete si přečíst knihu?Šlo jim o život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Venda Dezortová. Číst Šlo jim o život Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY