Setkání v Torontu, s vraždou: Spisy 26

Setkání v Torontu, s vraždou: Spisy 26 - Zdena Salivarová, | Dcparkrx.org

... Torontu, s vraždou (spisy svazek 26) (e-kniha) Autor: Josef ... Setkání v Torontu s vraždou | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... ... Snad ani slon v porcelánu nenadělá tolik neplechy jako Bonifác v psí školce. Vítejte u dalších povedených kousků psího hromotluka a zjistěte, jak to s tímhle legračním propadlíkem dopadne! Děsivá monstra a jiné světy, které od toho našeho dělí jen tenká stěna, podivuhodné schopnosti zdánlivě běžných lidí, temné konspirace deformující běh (alternativních) dějin, hrůzné pouto mezi krajinou a jejími obyvateli - to všechno najdete v příbězích nejrealističtějšího z českých autorů fantastiky. A aj začiatok veľkého dobrodružstva malej hrdinky, ktor ... Setkání v Torontu, s vraždou: Spisy 26 - KOSMAS.cz ... . A aj začiatok veľkého dobrodružstva malej hrdinky, ktorá urobí všetko preto, aby sa s úbohým ne-tvorom stretla. Elsie dokáže, že aj v takom malom zúboženom telíčku sa skrýva veľké srdce a veľké hrdinstvo. Tak len čítajte! Uvidíte, že možné je naozaj všetko! Moba Setkání po letech, s vraždou - Škvorecký Josef, Salivarová Zdena, Nový detektivní příběh z kanadského Toronta nás opět zavede do známého prostředí českých emigrantů. Od chvíle, kdy v bytě manželů Lomnických došlo k vraždě mladé dívky, uplynulo deset let. Setkání v Praze, s vraždou (spisy-svazek 24) Elektronická kniha - autor Josef Škvorecký, 258 stran 129,-Koupit. Ihned ke čtení. Objednací kód: EK23497. Setkání v Torontu, s vraždou (spisy - svazek 26) Elektronická kniha - autor Josef Škvorecký, 166 stran Setkání v Torontu, s vraždou je už šestým příběhem hraběnky Anny Lomnické, majitelky kadeřnického salónu v Torontu, která - podobně jako všichni vyhlášení hrdinové detektivní literatury - stále přitahuje nejen zločin, ale také inspektora Kanadské jízdní policie Harloda Sinclaira. Podobně jako v minulých pěti příbězích zkušené autorské dvojice Zdeny ... Kniha: Krátké setkání, s vraždou - Josef Škvorecký; Zdena Salivarová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Setkáváme se opět s inspektorem Sinclairem, hraběnkou Annou, její dcerou a kamarádkami ze saxofonového kvinteta. Příležitostí k opětovnému setkání je vystoupení v krásném hotelu Annina přítele v srdci kanadské přírody. Hned první noc však dojde k vraždě, obětí je dáma, které se podařilo vyhrát několik milionů. Setkání po letech, s vraždou. 129 Kč. Setkání v Torontu, s vraždou (spisy -...

INFORMACE

AUTOR
Zdena Salivarová,
DIMENZE
4,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Setkání v Torontu, s vraždou: Spisy 26.pdf

POPIS

Setkání v Torontu, s vraždou je už šestým příběhem hraběnky Anny Lomnické, majitelky kadeřnického salónu v Torontu, která – podobně jako všichni vyhlášení hrdinové detektivní literatury – stále přitahuje nejen zločin, ale také inspektora Kanadské jízdní policie Harolda Sinclaira. Podobně jako v minulých pěti příbězích zkušené autorské dvojice Zdeny Salivarové a Josefa Škvoreckého, které vydalo v letech 1999-2004 nakladatelství Ivo Železný, i v tomto nejnovějším pokračování stopy přivedou osobitou dvojici detektivů – i nás, čtenáře – do společnosti torontských Čechů. Oproti předchozím dílům série se v tomto šestém jako vypravěči střídají jen hraběnka Anna a reaktivovaný důchodce, inspektor Sinclair, takže příběh kromě nezbytné detektivní zápletky nabízí i nepřímý dialog mezi oběma hrdiny. Ani vyšší věk neubral ve vztahu hraběnky a detektiva nic z dlouholetého citového jiskření a příjemného napětí.

Chcete si přečíst knihu?Setkání v Torontu, s vraždou: Spisy 26 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdena Salivarová,. Číst Setkání v Torontu, s vraždou: Spisy 26 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY